SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Witam jestem po przerwie i od pol roku kontynuuje siłownie od ponad miesiaca jade splitem i nastepny plan to push & pull i moje pytanie czy moge zmienic plan treningowy w trakcie cyklu krwatynowego , poniewaz planuje zaczac a na gtym splicie czuje ze ide do przodu ale mysle ze za kilka tygodni moze sie to zmienic , jak to widzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Plan możesz zmieniać nie ważne czy cykl kreatynowy czy nie.

Cykle robią z reguły 8-12 tygodni czyli 2-3 miesiące, splitem trenujesz ok miesiąca i chcesz już zmieniać, jednym planem warto przepracować ok 2-3 miesięcy by sprawdzić jego działanie, nie od razu jest skok poprawy założonych celów.

Przy zmianach planu też warto zrobić okresy roztrenowania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zmieniaj jak najbardziej.

Jednak korzystniej jest wprowadzić drobne korekty, zamiast skakać z kwiatka na kwiatek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1450
1. Czy w izolowanych cwiczeniach mozna stosowac rampy czy jakies progresje np. liniowa?
2. Mam dylemat, mianowicie przy cwiczeniach zlozonych lepiej sprawdzi sie rampa zwykla czy rampa zamknieta, lub rampa zamknieta polaczona z progresja liniowa/falowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
no trenuje splitem ponad miesiac i chce takl za poltora miesiaca zmienic zeby 3 miesiace cwiczyc splitem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
KOZAKUSSS nie przetestujesz nie dowiesz się jakie bodźce na Ciebie dobrze działają, u jedenj osoby się sprawdzi ramapa a u drugiej progresja

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Młody777
no trenuje splitem ponad miesiac i chce takl za poltora miesiaca zmienic zeby 3 miesiace cwiczyc splitem


Spokojnie możesz tak zrobić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
KOZAKUSSS
1. Czy w izolowanych cwiczeniach mozna stosowac rampy czy jakies progresje np. liniowa?
2. Mam dylemat, mianowicie przy cwiczeniach zlozonych lepiej sprawdzi sie rampa zwykla czy rampa zamknieta, lub rampa zamknieta polaczona z progresja liniowa/falowa?


Ja tak zapytam z ciekawości jaki masz staż na siłowni ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1450
1.5 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
środek i gora klatki co Doradzicie ja chce jechac P&P 2 rozne treninngu klatki i w dzien na srodek dac wyciskanie na plaskiej w waskim uchwycie (suwnica) , hantlami skos + ,rozpietki skos +
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium