SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok dzięki :)
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
Witam, na początku chce powiedziec ze jestem wysokim patyczakiem, na początku swojej przygody z cięzarami 6 miesięcy robilem trening fbw. od 2 tygodni przezucilem sie na splita, duza objętosc treningu, cwicze nawet 2.5 godziny na sesji. wiem ze jak jestem ekto to trening powinien trwac jak najkrocej, czytalem ze nawet 30 minut, widze ze wejscie na splita bylo blędem, przynajmniej tak mi sie wydaje. i teraz mam prosbe aby ktos mnie naprowadzil co mam teraz zrobic bo juz sie pogubilem, jaki trening wykonywac? dzięki za wszelką pomoc. nadajcie kierunek mojej pracy. dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Mam pare pytanek odnośnie redukcji.
Trenuje obecnie street workout, treningi około 90 minut, 5x w tygodniu. Mam 23 lata, wzrost 185, waga 89 kg. Zapotrzebowanie około 3500 Ułożyłem sobie diete z bilansem 2600 kcal. jakieś 180g białko, 60g tłuszcz, reszta węgle. Żadnej chemii. Trzymam się jej jak niewiem co, niestety redukcj tłuszczu następuje strasznie powoli. Praktycznie wgl. Trenuje tak już miesiąc. Stąd moje pytanie, czy żeby redukcja postępowała muszę dodać jakieś formy biegania? Jeśli tak to takie, i kiedy, czy zaraz po treningu, czy jakoś rano, czy w dni nietreningowe. Interwały czy aeroby? Ile powinien trwać taki trening biegowy?
Kolejne pytanie, czy oznaką że dobrze biegałem jest "pocenie się"? Interwałowo potrafię wytrzymać jakieś 6 minut w trybie 15 s sprint, 30 s tempo 50%. Aerobowo to już spokojnie 30-40 minut. Po interwałach praktycznie jestem wypompowany na maxa, a po aerobach lekkie zmęczenie. Proszę i dziękuję z góry za odpowiedź.

A może jeszcze bardziej obciąć kcal?



Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-06-28 13:31:08

Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-06-28 13:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
fbw przez 6 miesięcy.chcialem zmiany i od 2 tygodni split.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale na czym polega Twój problem w takim razie? Zamiast ćwiczyć 3 h po prostu weź sobie jakiegoś gotowca z podwieszonych i ćwicz godzinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
moj problem polega na tym czy przezucenie się z fbw na dlugiego splita bylo dobrym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
ps. nie zauwazylem gotowego splita na podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Czy są ćwiczenia, ktore moga sprawic, ze moj brzuch bedzie bardziej wciagniety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Korges
Mam pare pytanek odnośnie redukcji.
Trenuje obecnie street workout, treningi około 90 minut, 5x w tygodniu. Mam 23 lata, wzrost 185, waga 89 kg. Zapotrzebowanie około 3500 Ułożyłem sobie diete z bilansem 2600 kcal. jakieś 180g białko, 60g tłuszcz, reszta węgle. Żadnej chemii. Trzymam się jej jak niewiem co, niestety redukcj tłuszczu następuje strasznie powoli. Praktycznie wgl. Trenuje tak już miesiąc. Stąd moje pytanie, czy żeby redukcja postępowała muszę dodać jakieś formy biegania? Jeśli tak to takie, i kiedy, czy zaraz po treningu, czy jakoś rano, czy w dni nietreningowe. Interwały czy aeroby? Ile powinien trwać taki trening biegowy?
Kolejne pytanie, czy oznaką że dobrze biegałem jest "pocenie się"? Interwałowo potrafię wytrzymać jakieś 6 minut w trybie 15 s sprint, 30 s tempo 50%. Aerobowo to już spokojnie 30-40 minut. Po interwałach praktycznie jestem wypompowany na maxa, a po aerobach lekkie zmęczenie. Proszę i dziękuję z góry za odpowiedź.

A może jeszcze bardziej obciąć kcal?




Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-06-28 13:31:08

Zmieniony przez - Korges w dniu 2015-06-28 13:31:39


Myślę, że redukcja stanęła bo za dużo obciąłeś kalorii jeśli Twoje zapotrzebowanie kaloryczne jest na poziomie 3500 a od razu obciąłeś do 2600 to zdecydowanie za dużo. Aby sensownie do tego podejść trzeba zmniejszać ilość spożywanych kalorii stopniowo i regularnie. Aktywność fizyczną masz sporą więc nie wiem czy jest sens jeszcze dokładać aeroby czy interwały.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium