SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
rion10

Jak chcesz dobry zestaw na tric to napisz to Ci opiszę



W sumie nie do mnie była ta wypowiedź, ale kolega się później już nie wypowiadał, a tak się składa, że szukam weny na trening tricepsu . Byłbym wdzięczny, gdybyś coś zaproponował Rion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 187
Proszę o ocenę przysiadów czy nie zwijam ogona.

Są to przysiad przedni i nad głową (starałem sobie wyobrazić, że mam jakiś konkretny ciężar)





Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
patryx-13
rion10

Jak chcesz dobry zestaw na tric to napisz to Ci opiszę



W sumie nie do mnie była ta wypowiedź, ale kolega się później już nie wypowiadał, a tak się składa, że szukam weny na trening tricepsu . Byłbym wdzięczny, gdybyś coś zaproponował Rion


Bo odpisałem na pm autorowi pytania. Zaproponowałem mu kombo negatyw z francuza/przeniesienie za głowę/ przeniesienie na mostek/ wycisk wąski flarowy

ale nie wiem czy taki zestaw jest Ci potrzebny jak na Twój staż

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Tzn. to w sumie tak na przyszłość, bo teraz cały czas podstawy raczej będę uskuteczniał.

W każdym razie dzięki

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2014-12-26 21:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
MrDziubas mobilność masz dobrą, ale kij od szczotki nie pokaże techniki z ciężarem. Gdybyś miał nawet 50 kg, to już nie wspiąłbyś się tak na pięty, a w przysiadzie rwaniowym poleciałbyś do tyłu momentalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 187
Jeśli kamera będzie jeszcze działać to zabiorę ją na trening i nakręcę z ciężarem. Dziękuje i życzę szczęśliwego Nowego Roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
Co robic z cięzarem jesli przechodze w treningu fbw do kolejnego etapu? (w moim przypadku plan roniego z forum 2 etap na 3)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Odpisałem Ci w pojedynczych pytaniach, także klient obsłużony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
Panderek
ale na koniec mikrocyklu osiągam maksy i jesli przechodze do kolejnego etapu to jak dodawac ciezar jak juz nie da rady? i teraz czy sie znow cofnąc z cięzarem czy robic z tym obciazeniem az mi sie uda i znow dodac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
znów się cofnąć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium