SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Nie pisz w tym wątku i swoim.
2. Robisz 15 serii przez 1,5 godziny, a ćwiczysz 4 kg hantlami... Na pewno kubły potu spływają z Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4552
Witam obecnie jestem na redukcji najbardziej zalezy mi aby zmniejszyc obwod ud wedlgu mnie jest tam troszke tluszczu wiekszosc to miesnie i o nie mi wlasnie chodzi czy jest jakis sposob aby zmniejszyc miesnie na nich np poprzez duza ilosc powtorzen albo robienie ich wiecej niz raz w tygodniu? prosze o pomoc :) dodam ze silka 4x w tygodniu oraz HIIT 3x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No żeby pozbyć się mięśni to trzeba doprowadzić do atrofii, a osiągniesz to odcięciem bodźców zmuszających do wzrostu; innymi słowy nie ćwiczyć nóg siłowo.

Niemniej, w większości przypadków "nazbyt umięśnione nogi" to po prostu tłuste nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4552
Nie cwiczac nog silowo czyli mam odpuscic trenowania ich w czasie redukcji czy poprostu robic mniejszym ciezarem wiecej powtorzen? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Idealnymi warunkami do atrofii jest np wsadzenie nóg w gips.

Nie, żebym Ci to polecał, aczkolwiek zmiana zakresu nadal jest impulsem do utrzymania masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4552
okej czyli odpuszcze sobie narazie trening nog na redukcji,beda pracowaly tylko na hiit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie pisz "czyli", bo to sugeruje wynikanie, a wzmiankę o atrofii ciężko potraktować jako poważną poradę treningową- stąd też przykład z gipsem. W sensie rób co chcesz, ale na własną odpowiedzialność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4552
wiec wyszlo na to ze nie uzyskalem zadnej pomocy i stoje w tym samym miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
Dla świeżaka wiosłowanie wykonywać lepiej sztangą czy hantlami?

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To są 2 różne ćwiczenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium