SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Można i robić 5 docelowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Czy w treningu kulturystycznym należy mostkować podczas wyciskania leżąc? Czy raczej leżeć płasko bądź z minimalnym mostkowaniem, wynikającym z fizjologii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Czyli pytasz, czy mostkować, czy może mostkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Pandarku, doskonale wiesz o co pytam, więc możesz pominąć swoje niczemu nie służące złośliwości, bardziej niż inteligenta robi to z ciebie osobę pokroju "przypie**alam się do wszystkiego".

Pytam o to, czy faktem jest, że w treningu kulturystycznym mostkowania powinno nie być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
A Ty możesz sobie odpalić jakiś atlas ćwiczeń, zamiast zawracać głowę takimi pytaniami. Zresztą nie wiem o co pytasz, skoro sam doszedłeś już do wniosku, że mostkowanie wynika z budowy kręgosłupa...

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2015-04-25 12:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Kasuje post, nie zwróciłem uwagi na to, że temat jest prowadzony przez doradców. Przepraszam

Zmieniony przez - Hervon w dniu 2015-04-25 13:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Hey,
Mam problem z dyskiem (lekko wysuniety - czesc ledzwiowa, tzw. rwa kulszowa). Mialem dosc sporo fizjoterapi zeby wzomnic dol plecow i brzuch. Wszystko juz jest ok od ponad pol roku. Fizjoterapeutka zezwolila na silownie (glownie cwiczenia na maszynach). Zastanawiam sie czy moge jakimis specjalnymi cwiczeniami (wykorzystujac ciezary) wzmonic bardziej dol plecow/brzuch w tym kierunku ? Cwiczenia na fizjo to glownie bylo rozciaganie, plankt, gumy na nogach. Zna ktos temat ? Z gory dzieki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
co byście mi polecili na taki zaników przodu barków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
sory przez przypadek enter kliknąłem i dodało post fotka niżej

http://i.imgur.com/N1hp3HV.jpg

chce żeby barki sie wyrównały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium