SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920885

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomo, ale wymiary w kulturystyce swiadczą o stazu, doświadczeniu i wiedzy. Kileri - na Twoim miejscu nie robiłbym takiego treningu bez pomocy partnera bo wystarczy chwila zawachania i te siedem dych bedziesz musiał sturlać z klatki :).

"assasin de la police"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
copkiler mnie to dobiłeś chłopie ty ćwiczysz pół roku chyba ja zaczynałem z 26 w bicepsie ciekawe czy byś zrobił swój aktualny wymiar a u mnie nie jest źle wychodzi centymetr na miesiąc


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorka za powyzszą wypowiedz - nie zauważyłem że już nabiliscie kilka stron i miala ona sie wkrecic jakies 3 strony wczesniej :).
Nie pamietam nicków wiec odpowiem bezosobowo:
Nóg nie ćwicze z powodu problemów z kolanami wiec daje im spokój jeszcze miesiąc na regeneracje. Barki trenuje z klatą i super mi sie trenuje (ostro spompowany), drugi trening na barki jest cięższy ale uwarunkowany na jak najwiekszy ciezar. Wymiary jak napisałem wyżej świadczą o prawie wszystkim w kulturystyce, zaczynałem jak (prawie) wszyscy z niskiego pułapu i wymiary są dla mnie odpowiednikiem wiedzy praktycznej, proste. Kaptury łącze z barkami, brzucha na masie nie robie.
Strongbart - zaczynałem od mniejszej łapy niż Ty cwaniaku . A przyrosty masz słabe. Pewnie nie brałeś jeszcze żadnych supli ani odżywek !?

"assasin de la police"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
copkiler ryzyko zawsze jest. hehe to jest wlasnie to!! niemasz sily a tu jeszcze 1 powtorzenie a po min kladziesz ciezar na klate i chcesz wstac a tu niemozesz bo to gowno cie przyciska wiec zbiuerasz wszystkie sily i powoli zdejmujesz to zelastwo z piersi!!! to jest wlasnie piekno tego sportu!! liczcie zawsze na siebie!!!

magik taniocha!!! jak ja bylem z klasa w polkowicach to nieweszlismy bo bylo chyba za 30 za godzinke a w lesznie bylo chyba za 8.



braciszek mafi / Masa RulezZ /

jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Sajo mozliwe ze tobie, taki trening dawal efekty, ale najprawdopodbniej jestes poczatkujacy, bo poczatkujacemu wystarczy ze pomacha troche sztanga i tak i tak mu bedzie na poczatku roslo. A druga sprawa jest taka ze jesli bys cwiczyl poprawnie to bys mial wiele lepsze efekty, niz teraz masz. Ja chce jeszcze dodac ze Dorian Yates (moj idol) trenowal w systemie 10 dniowym, jesli cwiczyl bicepsa w poniedzialek, to nastepny raz go cwiczyl w nastepna srode. Ktos moze powiedziec kto ogladal "Blods & Guts" ze klamie, bo Dorian cwiczyl w systemie 6 dniowym, to tez prawda ale to bylo przed Mr. Olympia kiedy to bardziej intensywnie sie przygotowywal. Po za tym poczytaj o metodzie braci Mentzer. Nie gniewaj sie ze podwazylem twoje zdanie, ale uwazam ze sie mylisz.

.:Aktualnie Mottor 17:.
.:ćwicze, ćwicze i jeszcze raz cwicze:.
.:Zycie zaczyna sie po piedziesiatce... w bicepsie:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kileri:
czasem jak mnie rospiera energia to cwicze kładąc ciężar na 1-2 s. na klatke i dopiero potem wyciskam - bolą barki ale pompują sie ostro. Cwicze sam wiec takich ryzykownych akcji z dużym ciezarem nie robie bo czasem sie trudno wydostać spod sztangi :).
motor 16:
za dużo czytasz, za mało cwiczysz :). Znam wiele osób co tak ćwiczyły jak Sajo i efekty rewelka - zwłaszcza siła pop*****la w góre. Na Yatesa i innych zawodowców można tylko ch** kłaść bo ich treningi przeczą prawom natury i logice i nie sprawdzają sie u zwykłych ludzi.

"assasin de la police"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczynałem swoj trening w wieku 13 lap :P:P Teraz się smieje że nazywam to treningiem ale taka jest prawda zaczołem cwiczyc zeby spalić tłuszcz . W ciągu 2 miesięcy treningu :P:P pojawiły sie efekty nawet niezłe niepamietam ile to było . Potem duża przerwa niewiem jak długa :PP . Teraz rocznikiem mam 15 lat ale według daty urodzin brakuje mi 4 miesiąće :P No ponad rok temu brałem 55 na klatke . Potem miesiąc treningu 5 kg więćej czyli już 60 kg . Ostatnio michail dał mi plan siłowy :D 10 kg wiecej już 70 teraz :D:D teraz chyba zaczne chodzić na prawdziwą siłke :P:P W okolicach bełchatowa może ktoś zna ( Grzegorz Gryczka ) to jest jego siłka fajna podobno jeszcze niebylem :P I prosiłbym o jakiś plan treningowy teraz jakis inny niż siłowy :P mam 175 cm wzrostu 63 kg wagi w pasie 78 biceps 33 klata 96 :P


bez podpisu raczej tak se bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 612
Dobra do bede walił klate raz w tyg a do moje go rozkładu dorzuce nogi i kaptury.
o i jeszcze jedno czy coś mi da jak będe wpierniczać wit B12.Słyszłem że to dobra rzecz(podobno działa jak dibencozyt magnum)i można ją kupić w każdej aptece.

****TRENING CZYNI MISTRZA****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
nikon :b12 to szit

MorpheO: korde masz podobne wymiary do mnie i ty spalałeś kiedyś tłuszcz??!! to dziwne no chyba ze spaliłeś powiedzmy 15 kg heh bo ja bym troche chciał tłuszczyku

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
według mnie colkiper jest największym pseudoznawcą który na niczym sie nie zna bedzie se do motora podskakiwał co za <cenzura>

twierdzisz że sie znasz bo robisz kaptury z barkami gratulacje i spadaj stąd


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium