SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919328

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ralf doprowadzasz mnie do euforii.

Gadasz takie glupoty ze sie w pale nie miesci po prostu.

"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orientujecie sie moze jakie srednio ludzie wyniki osiagaja po roku chodzenia na silownie?


tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1466
Tak soie czytam ten topic i czytam i msuze powiedziec ze niezli jestescie :) Mam 15 lat i cwicze "az" 2 tygodnie ;) W bicepsie 32 cm, a wyciskam na klate "az" 55KG. wiecej rzeczy nie podam bo zwyczajnie nie sprawdzalem :) Cwicze na srychu gdzie mam drazek do podciagania, 2x laweczki (po co wytlumacze pozniej), atlas, rowerek, 2x sztangi, 2x sztangielki, i pare hantli tych niedokladanych ;) 2 lawki po to by miec jednoczesnie skosna i pozioma, skosna robie stawiajac jeden koniec laweczki na krzeselku, wiec sposob to mam :p
a co do treningu na mase to 15serii (juz nie pamietam dokladnie) na jedno cwiczenie czy caly trening ? Jak na jedno cwiczenie to niezle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej jeżeli nie wieżycie to niewieżcie 200kg na suwnicy to nie problem mam kumpla co wycika na klatke 120kg ma 15 lat i 40 w ręce heheheh tylko jest taka rzecz koksił zrobił cykl sterydowy miesieczny teraz go coś pika niekiedy w okolicach serca ale jest szczęśliwy bo ma 40 w ręce i ogromne najszersze grzbietu jak na ten wiek i ja tam mam swoje zdanie że trzeba twardo trenować tyle że bez przesady

DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI POZDRAWAIAM RALF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


no dobra to jest moje zdjecie jest ono sprzed wakacji wiec teraz troche lepiej wygladam .Na tym zdjeciu mam jakies 39cm w lapie ale juz nie pamietam dokladnie jak to bylo.Tylko nie piszcie ze za duzo mam tych wlosow na brzuchu i ze to nie ja .Na troche starego wygladam ale co mam zrobic .Teraz na jeszcze bardziej starszego wygladam .Kazdy mi mowi ze wygladam na ok.20lat -to jak teraz mi wierzycie ?,a jesli nie to juz nie wiem jak was przekonac
i przypominam nie bralem zadnych sterydowa ani odzywek



paker140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam paru koleszków co tak szybko dojrzeli jak ty,a ja mam 17 lat i 33 w bicu i się nieprzejmuje bo pyte mam większą od mojego kolegi co ma 43

Dzińdybry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
paker140 nie przejmuj się.Mam więcej na brzuchu niż Ty.Włosy zawsze można zgolić (2min.), ale mięśnie nie rosną tak szybko.
Jak na 14 lat to duże efekty.Brałeś coś (suplementy)? ćwiczysz w domu czy na siłce ?

Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paker czym ty się wysmarowałeś ? że tak błyszczysz, mój kuzyn 18letni ma mniej włosów na brzuchu niż ty :) a na plecach masz ?
Ja mam 15 lat ćwiczę od połowy sierpnia 2002:
ważę 65 przy wzroście 175cm i od tego czsu poprawiłem rekordy o :
wyciskanie na klatę :45kg 2 września - 56kg w ostatnią środę.
W porównaniu do qmpli to jestem w czołówce. W klasie silniejszy ode mnie jest koleś co przy wadze 60kg na wycisk bierze 66kg, jest po 100 tabletach
dibencozide magnum - Megabola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ello Ralf Max. Takie ściemy nie przechodzą i u starszycg osób ŚMIECH rodzą !!! haha. Nawet koleśie starsi od ciebie o 10 lat nie wyciskają tyle :P CHYBA, ZE NIEŹLE KOKSOWAŁEŚ.

SzPaKu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
No to co ?jak chcą bajki opowiadać to niech opowiadają.Mnie to nic nie obchodzi.

Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium