SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1930386

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja juz qrwicy dostaje od około 12.5.2003 po 4h dziennie nie wytrzymuje psychicznie jeszcze pare dni tak pociagne i zalamanie nerwowe jak niezdam ofkors ale wytrwam ze spokojem sportowca nie dam sie jak na silowni

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [30.4.2003]
Uaktualnie profil [31.5.2003/1.6.2003]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Ello.Znacie jakieś odżywki albo coś żeby urosnać większy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczne od poniedziałku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
siemka ale dzisiaj mialem jechany dzien. na wfie dostalem z papcia w nos i caly bylem zakrwawiony. mam jeszcze wargi pociete ale nic prawie nieboli. ciekaw jestem czy jutro siny pysk bede mial.

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
hex którym treningiem bedziesz ćwiczył jakimś moim ??
współczucie dla kileriego



mięśnie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
****A CORAZ BARDZIEJ SRAM W GACIE!!!!!!!!!!! STARY MI OSTATNIO ******LNĄŁ, ŻE JAK UDUPIE TO MAM SE SKOCZYĆ PRZEZ BALKON A CO NAJGORSZE DOSYĆ POWARZNIE O TYM MYŚLĘ

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
no roni jestes w niezłych tarapatach ale jak skoczysz przez balkon nie bedziesz mógł ćwiczyć musisz przemęczyć do wakacji a wtedy już bedzie luz


mięśnie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 660
Strongbart: Dlaczego barki robisz tylko raz w tygodniu, a duze grupy (klatke i grzbiet) dwa razy? Barki szybciej sie regenaruja. Na grzbiet powinno isc ok. 12-16 serii. Dorzuc jakies cwiczenie na odcinek ledzwiowy np. martwy ciag.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
strong thanks. ojjj a jk sie z kolacja meczylem . calyy pysk az rwal.
w budzie wygladalem delikatnie mowiac tak....... .... a jeszczew stolowce jakies wesele czy cus bylo i jak przechodzilem to wszyscy sie na mnie gapili jak bym niewiem co ...... z papci w ruj dostal.

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej ludzie chcialbym wam przypomniec ze to jest post o treningu a nie o zagrozeniach czy podobnych rzeczach

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..

tak wygladam po 8 miesiącach ćwiczeń https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=87758&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium