SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926455

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
Mottor17 ale wytlumacz mi co suchar moze miec na poczatku ?? na co go ukieronkowywac ??? na poczatku jedzie sie trening na wszystkie partie a dopiero jak juz jestes jako-taki to mozna sie ukierunkowywac
a zreszta chyba kazdy ma jakies oczy i sam wie najlepiej co ma malego hehehee a poza tym to zdjecia nie oddaja tego co jest naprawde
pozdro

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
daniello ja jestem chudy dawalem fotki za pierwszym razem byla ostra krytyka ale za drugim juz spoxik to moze podbudować
daniello ty masz 103 w klacie ? przy takim wzroście (tylko nie patrzcie ile ja mam w ręce

spec zrobimy tu małe czystki ?? wszyscy spamerzy będą zgłaszani tam gdzie trzeba więc kto gada o jakis walkach i o Quake niech lepiej przestanie

mottor mówie Ci że nie rosną kości na grubość bo okresie dojrzewania. Jak dojrzewasz wtedy mogą urosnąc ale po juz nie ma szans poprostu to sie juz zamyska

jeszcze raz ktos napisze o ściskaniu ręki to się wkurze


Życie jest za krótkie by być małym.....



Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2003-11-21 20:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strong omfg! co ty gadasz! koles sie pytal to odpowiedzialem a ty juz nie badz taki cwaniak jak masz abonament... a walki to tez jest trening takze nie wiem czy to nie jest tak na temat ;o zastanow sie bo przesadzasz i to ostro ;ooooo

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
caver: jestem w pa1n (to jest byłe wRoC, ale tez aktualnie nie jest aktywnym graczem bo nie mam lacza... tak sobie redaktoruje na orgu prowadze lige 2v2 i mam dwa dzialy :P takze robote mam a co do sim to kojaze ;D dobrzi byliscie...

i mam teraz pytanko do ogolu:
po cwiczeniu jakich pratii macie co tydzien zakwasy? na jakich najbardziej a na jakich najmniej? i czy macie non stop co tydzien zakwasy czy nie?
bo ja mam na klatce co tydzien i do dosc ostre... czasami na barkach, tricku i w tym tygodniu na nogach... aha no i w zeszlym tygodniu mialem na pleckach i kapturach :D na bicku dosc rzadko ;\

mieliscie kiedys zakwasy na przedramieniu? bo ja sobie nie przypomniam zebym mial

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki: zjazd od Mottora przejęzyczył się - spokój! Bo psy spuszczę!

Yarek: szczerze to nie wiem czy przedramie coś podskoczyło... ale nie mam na nie planu (heh).

Wąski_qba: zainwestuj kase w dietkę! A potem się łap za odżywki, pojedź 3 miesiace na sucho - czyt. bez odżywek itd.

Psyhu: aktualnie czekam na info właśnie w sprawie "Burzy" cierpliwości

CHŁOPAKI STRONG MA RACJE PISZCIE TYLKO O TRENINGU KULTURYSTYCZNY, TRÓJBOJOWYM EWENTUALNIE FITNESS - JAK KTOŚ TRENUJE
Jak chcecie o zaciskaniu pięści: to są odpowiednie działy w SZTUKACH WALKI, jak o Quake 3 to na K** wypad (kulturalnie mówiąc). To TYLE!

Zenith: klatkę zawsze odczuwałem i łydki Najdłużej! Tric też, plecki również.
A na przedramionach nie miałem nigdy zakwasów tylko ostre palenie po treningu!

I Strong ma racje, koniec tematów innych niż trening kulturystyczny, trójbój siłowy, czy fitness!

Pozdrawiam!

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Zenith: ja mam zawsze zakwasy na klacie (na cyckach)

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
caver no cos o nim słyszałem :P to ty musish nieźle rzeźnić w q3 :) maniaki kłeja rulezz :P

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
na przedramionach to nie mialem nigdy po treningu kulturystycznym ale po break dance owszem

ja tak łącznie to mialem zakwasy wszedzie lacznie z dupa i kapturami

mozecie odpowiedziec na moje pytanie?(Strona wczesniej...)

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
Strongbart a ty co niby duzy jestes ?? wprawdzie tez kiedys mialem tyle w lapie heheeheh i co ci z tej twojej "wielkiej klaty" bynajmniej w twoim mniemaniu jak zero sily ?? jakbys nie zauwazyl w treningu kulturystycznym mozna cwiczyc na sile rzezbe oraz mase ja wybralem sile gdyz to jest dla mnie najodpowiedniejsze teraz juz podniose ponad 100 i dlatego zaczne trening na mase
poza tym jak mierzysz klate to licza sie tez chyba plecy co ?? no ja niestety nie jestem zbyt szeroki ... (narazie)
pozdro

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mottor niezły przeskok planujesz "Jestem happy bo ostatnio na pompie mialem 29 w bicku, kto wie moze za 2-3 mechy na pompie bede juz mial 40. Co prawda na pompie ale zawsze cos"
Po drugie: "Ja zauwazylem ze Wy jestescie strasznie wrazliwy na literatki" jakoś mnie nie drażnią literatki

Daniello ja sie z tobą nie zgodzę, bo takie pokazywanie fotek pomaga, bo ktoś może pomóc temu co daje foty na co powinien zwrócić uwagę, gdzie ma dysproporcje, nieraz w lustrze samemu sie tego nie wiedzi, a ktoś inny zobaczy. Także niech wrzucają jesli chcą, oczywiscie bez przesady, bo żeby zacząć konstruktywną krytykę na temat czyjejś budowy ten ktoś musi mieć jakiś starz i wygląd

Strong nie zaciskaj tak ... zębów jak sie wkurzasz

Wąski ja proponuje protein 80 (hi-tec) lub matrix (olimp) obydwa są dobre choć pierwsze jadłem i miałem dobre efekty, drugiego na sobie nie sprawdzałem.

Psyhu ja chodze na Nowy Dwór płacę 40zł za 12 wejść a wejściówka kosztuje 5zł. Dokładnie chodze koło XV do klubu RELAX!

Zenith ja czasem mam w tripie jak mocniej go skatuję, a od czwartku mam zakwasu w mieśniach pośladkowych choc nie wiem dlaczego, bo zrobiłem trening jak co tydzień. Poza tym raczej nie mam zakwasów, chyba zę po dłużesz przerwie lub zmianie treningu.
Co do zakwasów w przedramieniu, to miałem i to dużo razy, choćnigdy ich nie ćwiczyłem.

***Czas to mięśnie!!!***
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium