6600 - wypowiedź. Wczoraj sobie poćwiczyłem i się załamałem:
1.
Wyciskanie sztangi leżąc na ławce prostej.
3 x 15powt. - 30kg (tylko tyle mam)
1 x 12powt. - 30kg (osłabłem...

)
2. Rozpiętki z hanklami:
1 x 15powt. - 5kg
3 x 12powt. - 7kg
3. Wyciskanie francuskie leżąc:
1 x 12powt. - 10kg
1 x 10powt. - 16kg
1 x 8powt. - 20kg! (kiedyś 22kg tylko 6 razy...)
4. Uginanie przedramion ze sztangą stojąc:
1 x 12powt. - 20kg
1 x 03powt. - 30kg!
1 x 05powt. - 20kg
Przerwy stosowałem od 60-90 sekund (przy klacie strasznie odczuwałem biceps!...

).
Pozdrówki...
...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."