SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920950

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Rey a swistak siedzi i zawija je w te sreberka. 15 kg masy w ciagu 9 miesiecy i 9 cm w lapie . Ciekawe ile masz lat.
A te 65 kg to jest do polnego opuszczenia czy tylko do glowy ?
Jesli do glowy to ja po 4 miesiacach cwiczen biore 55 kg 10 razy a waze 11 kg mniej niz ty . W przysiadzie nie wiem ile wezme ale na serie robie 60 kg do pelnego przysiadu na plaskich nogach . Na maxa nie probowalem .
Po prostu watpie czy te wyniki sa prawdziwe .

Po drugie kreatyne powinno sie brac minimum dpo roku cwiczen i conajmniej w wieku 17-18 lat .

Aha i jeszcze 2 pytania ile bierzesz na serie na klate i jaki masz obwod uda .


"Take a look to the sky , just before you die."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A ile wyciśniecie w przysiadzie.Ja mam 15 lat i wyciskam 110kg,a w martwym ciągu wezmę 120kg.

Bula to fus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Takich fotek to lepiej nie wklejaj.

mpacko :
nie wiem czy te mleko to taki dobry pomysł, może lepiej wlej te mleko do płatków kukurydziannych (albo coś w tym rodzaju).
Przy treningu zwracaj dużą uwage na technike, obadaj sobie tabele wartości odżywczych i staraj się jeść to co ma dużo białka(oczywiście możesz jeść inne produkty).Unikaj słodyczy, alkoholu.

Oczywiste jest że każdy chce jaknajszybciej być wyrzeźbiony, ale nie ma się co śpieszyć.

Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak wszyscy sie wypowiadaja to ja tez .\no wiec nie mam 16 lat tylko jeszcze 14 w lapie mam 40,5 moze 41cm cos kolo tego na klate wyciskam równe 100kg.Zazwyczaj mi nikt nie wierzy dopuki im nie pokarze na laweczce.Mam 178cm wzrostu i waże 82kg.Nic nie brałem ,zadnych odzywek ani sterydow .Pisze to aby przekonac sie czy wogole mi ktos tu uwierzy bo szczerze mowiac jakby jakis 14latek powiedzial mi ze ma takie wymiary to bym nie uwierzyl chyba ze by brał sterydy .A ćwicze ok.7-8miesiecy dokładnie nie pamietam .To ,ze taki jestem pewnie spowodowane jest ze kiedys byłem troche gruby bo z chydego na takiego jaki teraz jestem to nie za bardzo .To napiszcie co o tym (o mnie0 myslicie)zapewne powiedzie ze jestem jakis porabany ale to zostawiam dla was. To czekam na odpowiedz

paker140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
****a ale ci ludzie mnie denerwuja jak gadaja takie glupoty . Co drugi to lepszy . Za miesiac beda tu wchodzic 14 latkowie co maja 50 w bicu i 200 na klate biora.

Chlopie gdzie wy sie ****a urodziles ze masz w wieku 14 lat 40 w bicu . Chyba w czarnobylu. ******lisz takie glupoty ze az szkoda sluchac tak jak pare innych osob . Nie wytrzymuje jak ktos wyskakuje z takimi tekstami .

Jesli masz te 40 w bicu to odpowiedz na kilka pytan , majac 40 w bicu ma sie juz spora wiedze .

Ile bierzesz na serie na klate?
ile bierzesz na serie na biceps?
jaki masz odbwod klaty ?
jaki masz odbwod uda ?
ile trenujesz ?
ile masz treningow w tyg na miesnie klaty ?
po ile serii robisz i ile powt ?
jaki masz obwod przedramienia ?
ile masz w pasie?
jakim hantelkiem jestes w stanie zrobic jedno powtorzenie wyprostowania reki zza glowy z zablokowanym lokciem siedzac ?

Odpowiedz na te pytania .

"Take a look to the sky , just before you die."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DOŁĄCZAM SIĘ DO PYTAŃ PATRIOTA I DODAJĘ KILKA SWOICH

JAKI MASZ OBWÓD KARKU?.
ILE WYCISKASZ W SERIACH NA BARKI?.
JAKI MASZ OBWÓD BARKÓW?.
Odpowiedz na te pytania .

Patriot rośnie nam tu nowa czołówka strong man'ów a'la kulturystów

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Tja. Gadaja takie glupoty ze sie w pale nie miesci . Jesli sie dobrze orientuje to w wieku 15 lat w wadze do 70 rekord swiata jest 113 kg . Koles mial chyba 163 wzrostu.

"Take a look to the sky , just before you die."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiedzialem ze nikt mi nie uwierzy no wiec nie za bardzo mnie interesuje jakie mam obwody i rekordy npoprostu cwicze dla przyjemnosci ale t5ak na klate to cwicze piramidalnie z jak najwiekszymy dla mnie ciezarami dochodze do 75kg (4 serie)na bicepsy to biore najpierw mniejsze ciezary i potem dochodze to takich duzych ze ich juz nie moge przy ostatnim podniesieniu podniesc obwod klaty to 110cm reszty wymiarow nie wiem oprocz jeszcze bicepsow raz w tygodniu robie klate moze ktos mieszka w radomiu i chodzi na silownie do megi na zeromie lub ustroniu bo wlasnie ja tam chodze to moze mnie zobaczyc jesli nie wierzy nie ma zadnego problemu

paker140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak taki odważny jesteś to zapodaj swoje foto!!!.

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej goscie mam takie pytanie

co mam zrobic zeby szybko uzysac za***ista zeźbe na klatce i na brzuchu - wogule od pasa w gore bez zadnych sterydow odzywek czy innych srodkow wspomagajacych rozrost??? i jesli teraz podnosze 3x50 na klate i chodze 4-5 razy w tygodniu na silownie to kiedy bede mogl podnosic np. 100 kg???
aha i doczego jest taki pas co niektorzy goscie na silowni maja kiedy go kupic???

pozdrowienia 4all

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium