SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1932483

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
a ja juz napie.rdalam na silce od kwietnia 2002 r i co ? i gowno-zadnych efektow :) ale jakos mi to nie przeszkadza-po prostu kocham to co robie i narazie nie zanosi sie na odkochanie :D
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Daniel naopewno sa efekty tylko ze tego nie widzisz patrzac po profilu to ladny byq z ciebie i do tego jests bardzo wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
Danielloo tak jak Kojot mowi jestes byq i nie ma co gadac

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no do 100kg szybko idzie :D

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
panowie, dajcie spokoj, byki to wlasnie wy jestescie ! macie po 16 lat, a juz bardzo ciekawie wygladacie, ja w waszym wieku to sie podniecalem swoimi 34 centami w lapie i to byl moj powod do dumy ;) po prostu nie jestem stworzony do tego sportu i juz sie pogodzilem z tym, ze nie ebde olbrzymem-ektomorfik :)ale tyram na tej silce jak gupi, bo stalo sie to moja pasja, mysle ze moge uczciwie o sobie powiedziec ze jestem sportowcem (w nawiazaniu do pewengo arta z kulturystyka.pl ) i dobrze mi z tym :) kulturystyka moze stac sie sposobem na zycie, bardzo dobrze ksztaltuje charakter, psychike i to jest piekno tego sportu, czujesz sie kims innym, kims kto na kazdym treningu przelamuje naturalne bariery swojego organizmu, prawie mdleje, ale walczy z ciezarem do oporu ! niech moc bedzie z wami !
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jo to samo co daniello tylko ze w wieku 16lat sie podniecalem jakimis 32 w lapie xD

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Heh ja tez pamietam te czasy, kiedy mialem juz ponad 180cm wzrostu i biceps 29 na pompie Mimo to zawsze wygrywalem z rowiesnikami na reke i to sie nie zmienilo

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja mam nadal 16lat za pol roku dopiero mi stuknie 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
ja tez mam za pół roku 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3189
no ja mam 17 dopiero w grudniu

Barracuda BJJ Team - Poznań

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium