SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2184915

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
sajo ładnie tak omke brać


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Strongbart Sajo ladnie tak omke brac ? nie zabardzo rozumiem labo nie wiem o co chodzi albo cos zle napisales Jak bys mogl napisac jeszcze raz byl bym Ci bardzo wdzieczny :)

Bogu ufam tego sie nie wyrzeknę!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
to był żart napisałeś zastrzyki a mi sie to z koxem skojarzylo




Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
hehe nie no co ty Ja nigdy nie wezme sterydow :) Ja mam astmem (taka choroba) i biore zastrzyki co tydzien. Narazie nie mam zamiaru nawet odzywek kupowac :).

Bogu ufam tego sie nie wyrzeknę!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
wiem co to jest astma

ale nuda robie zadanie z majmy


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Ja tam sobie lekcje odpuszcze bynajmniej do wieczora hehe. Jutro na 12 wyspie sie phi i z ranca moze na silke pojde ale jeszcze nie wiem.

Bogu ufam tego sie nie wyrzeknę!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 907 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16862
no tak... juz wrocilem ze szkoly. o 16 pojade sobie na silke. a jak wroce to opowiem wam o moich wrazeniach . widze ze tu niezla mafia sie kreci az strach cos napisac

-=[]=- NO PAIN NO GAIN -=[]=-
-=[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]]=- SFD CLEAN CLUB -=[]=- SFD CLEAN CLUB -=[]=- SFD CLEAN CLUB -=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-
-=[]=- PATRZ KOMU UFASZ -=[]=-
-=[]=- AKTUALIZACJA PROFILU 5.9.2003 -=[]=-
-=[]=- UAKTUALNIE PROFIL 1.10.2003 -=[]=-

Hop-siup malutka, chodź zrobimy krasnoludka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie po ile wy macie lat aby już koksy wierdalać jak wy chcecie chodzić za 10 lat jak wykręty będzie tak was będzie skręcać a już takimi ludźmi gadałem i teraz żałują że wogóle zaczeli to świństwo to jest gorsze od narkotyków
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
scd ja ci dam walizke!!

braciszek mafi / Masa RulzZ /

jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
nikt tu nie je ja tylko do sajo żartowałem ale krążą różne informacje o świetiku


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły