SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920656

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
ostatnio wukluczyli dymka i kogos jeszcze
to co oni osiagaj nie jest mozliwe bez uzycia sterydow i jestem pewien ze kazdy z nich bral
pozdro

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3497
Pudzian w wieku 18 lat wyciskal juz 200kg co swiadczy ze jeszcze jako niepelnoletni sięgnął po doping... pozatym on aktualnie wydaje powyzej 5tys miesiecznie na suplementy ktore sa specialnie wykonywane pod jego potrzeby przez firme Olimp i nie sa one do sprzedazy publicznej ...


-----------------
---/=caVer=\---
:: Feel The Beat ::
:: Pudzian Team ®::

---/=caVer=---
:: Feel The Beat ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
kolega mowil mi ze znlal jakiegos goscia ktory cwiczyl z pudzianowskim i podobno wlasnie bral koks

"Staraj się być najlepszy,rób więcej niż możesz,kochaj przyjaciół,mów prawdę,bądź wierny i szanuj swojego ojca oraz matkę.Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie.Uczynią cię silnym,napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości"
Joe Weider
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2627
Magik_xx : już minęło 4 tygodnie Twojego trenongu,ale zrobie regenerke po 6 tyg. ,bo mam jeszcze super mass i temu nie będe robił przerwy.Co myślisz o tym? dobrze ?

vox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na silce mam ławeczke(jest tez wniej wbudowana czesc na nogi i na rozpietki)),hantelki, gryf, worek,!!!!!!!!!!!Wszystko co mi potrzebne jest:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!

Do tego czy strongman'i biorą sterydy to moim zdaniem tak, ale STERYDY nie spowodowały, że wszyscy są tacy silni itd, do tego też potrzebny był TRENING, DIETA, SUPLEMENTACJA I REGENERACJA, GENETYKA...

Magik: od teraz jak co to pisz na gg (tam mnie tylko zastaniesz).

Stwierdzam, że topic schodzi na psy, nie widze sensu mego dalszego ingerowania w jego treść (pomocy i upominania...), dlatego skusiłem się na odejście z postu: "Dla 16 latków", oraz po części z całego SFD... a w ogóle z sieci na pewien czas.
Jeszcze dzisiaj posiedze troszkę na necie, ale potem tylko na UFD...
Pozdrawiam!


*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
ej słuchajcie mam powazny problem jak hooj ostatnio po ćwiczenaich(szczególnie kalta bo tam sie anjweksze ciezary bierze :o/) łeb mnie boli cisnienie mi skacze w góre a oczy to mi prafie z orbit maja wyskoczyc :( qrfa niefiem co robić oczy mnie bolą w łębie sie kreci i czuje sie jakbym miał banie :/ zrobie se teraz przerwe 2 tyg na siłce i zobaczymy czy to pomoshe a moshe wy mieliscie takie problemy?? weź cie mi pomózcie bo qrfa jak mi lekarz zakaze ćficzyc to sie potne :(

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3497
_=WaFeL=_ : Idz z tym natychmiast do lekarza!!! Prawdpodobnie masz cos z cisnieniem a to sa powazne sprawy. Lepiej poleczyc troche i niecwiczyc niz pozniej przez cale zycie nie moc cwiczyc ...


-----------------
---/=caVer=\---
:: Feel The Beat ::
:: Pudzian Team ®::

---/=caVer=---
:: Feel The Beat ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A kawę pijesz??Przed treningiem?
Sypiasz w jakich godzinach?

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
caver no ide we wtorek do okulisty :( a potem na badania ogólne michał nie nie pije kawy moshe wypiłem 3 kawy w zyciu :) a spie 24 czasem 1 do 7 przeważnie :/ hmm moshe przyczyna tych problemów są za duze cięzary?? no qrfa niefiem a tu jesce mamy konkurs w grudniu w wyciskaniu fakk :( chyba nie wystratuje :(

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium