SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921173

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
cos chya serwer siadł, tez nie moglisice wejsc, bo wszedzie widze odpowiedzi tak do 4 w nocy i poźniej od 17

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze wam mam 15 lat a wymiary kiepskie moze ktos mi pomoze j powiekszyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
j.j666 ja tez nie moglem dzisiaj wejsc.
jest!jest!jest! moja starsza zgodzila sie na bialeczko. W sobote pojade do miasta i zakupie z 1kg jakiegos tanszego bo z kasom cienizna.
Dostane 1kg bialka za jakies 35zł???

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
Ile moge schudnąć w dwa miesiące biegając 3 razy tygodniu po godzinie, stosująć diete i Fat Burner

Czas ucieka,wietrzność czeka.
Bóg nie zna litości.
Bóg,Honor,Ojczyzna.

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co myślicie o b12[w buteleczkach po 7ml,w postaci syropu, pije sie raz w tyg] + białko z ovopola ,do tej pory waliłem na sucho , za kreatnke jeszcze długo sie nie bede łapał, wiec na początek.......??

Dobry Bic to Duży Bic !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli ktoś w wieku 16 ma 40 w bicu - tio napewno te 3-4 centy tio tłuszczyk, moge sie założyć, nio chyba że ćwiczy od 10 roku życia :), gościu który ma 40 cm czystej tkanki w wieku 16lat tio jest dopiero ktoś wielki, znam gościa który w 5 miechów zrobił 18kg masy, ma 16 lat, w bicu 40, miał na poczatku 31, nio i widać jednak tam tego tłuszczyku troche, większość pakerków jedzie na mase więc później bice robią sie takie duzie

Dobry Bic to Duży Bic !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777


A ja ciwcze 3 miesiace zaczynałem od 23kg 17 razy na klate teraz biore 50kg .......... troche słabo.. a i jeszcze 5 kg przytyłem.. ale sie nie poddam.. do wakacji chce podnosic 70 na klate uda mi sie?????

" Fullstong - to brzmi dumnie "

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cinkibolek czym dysponujesz jakiś masz sprzęt?.
Harry daj sobie spokój z b12!!!
Fullstrong no powiem szczerze: kiepsko z twoją siłą...ja w miech z 70 poszedłem na 80kg na klatę. Ale każdy jest inny...
Wrzuć tu swój plan, może są w nim jakieś błędy i dlatego, tak mało poszło... <tzn. 23kg to nie mało...>

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio łatwiej by było odpowiedzieć nam na to nurtujace cie pytanko jakbyś zapodał swoje dane w profilu, do wakacji daleko, duzo czasu na poprawianie wyników. Rób dużo pompek [wszystkie rodzaje], na początek to pomaga w polepszaniu wyników wyciskania [przynajmniej mi pomagało]:)

Dobry Bic to Duży Bic !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli jush nie ma na cio kasy wydawać tio i b12 można zakupić, mój brat brał tio i troche mu sie poprawiło , a syfków żadnych tesh nie miał, a ma 15 lat, myśle że do białeczka tio dobry komponencik !!!???
RE5PECT

Dobry Bic to Duży Bic !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium