SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933345

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siudek byłem 2 lata pod rząd w gdańsku na wakacjach, 1 rok był prze***any za sprawą dresiarzy, a teraz sam do nich należe
Ale ogólnie spox...

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::ZaPrAsZaM::...
...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 488
Patriot szanuje Cię za to, że wiele wiesz o kulturystyce, ale... nikt nie wie wszystkiego. Pamiętaj więc, że każdy z nas wypowiadających się tutaj ma jakieś zielone pojęcie o treningu, albo suplementacji. Eskazując komuś linki do stron z układami ćwiczeń trzeba dodać, że nie jest regułom, żekażdemu to wchodzi. Ja jestem zdania, że każdy metodą prób i błędów powinien tak sobie ułożyć ćwiczenia (i te ćwiczenia), które najbardziej mu wchodzą na mase będź na rzeźbe. Zgadzam się z Tobą co do budowania masy w okresie zimowym, ale nie miałem na myśli robienia rzeźby przez zime . Chodziło mi o to, że nie wolno tak mocno przyglądać się wymiarom, bo przecież tłuścioch może nie ćwiczyć a w klacie mieć 120 cm!!!
Pamiętajcie, że nikogo moimi wypowiedziaminie chce obrażać, bo nie poto się wypowiadam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siudek NA WAKACJACH WPADNE :) HEHEHEHE

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Tamte treningu na mase sa napisane wlasciwie dla jednej grupy odbiorcow , czyli poczatkujacych i sredniozaawansowanych i nie roznia sie praktynie niczym poza cwiczeniami .
pozatym sa to uniwersalne plany ktore nie spowoduja przetrenowania ale i nie beda najodpowiedniejsze dla wszystkich .
Teraz wrzuce swoj trening , do ktorego doszedlem po 3 miesiacach prob i notowania wszystkiego i watpie zeby ktos wytrzymal np taki trening nog .

pon Nogi
prostowanie nog na maszynie 4x6
cwiercprzysiady ze sztanga 8,6,4
wyskoki z polprzysiadu 4x6
wspiecia na palcach ze sztanga 8,6,4,4
uginanie nog 4x10
wt wolne
sr klata
wyciskanie hantelek na skosie glowa do gory 15,10,8,6
wyciskanie sztangi na plaskiej 12,10,8,6
rozpietki glowa w dol 4x10 / drugi trening pompki na poreczach 4x10
1x25 wyciskanie sztangi
triceps fracuzkie lezac na wyciagu 12,10,8,8
prostowanie rak na wyciagu gornym 12,10,8,6
1x25-30 francuzkie lezac
czw plecy
wioslowanie do klatki szerokim nachwytem w duzym opadzie 12,10,8,6
podciaganie na drazku nachwytem 12,10,8,6 / na druim treningu nachwytem do karku
wioslowanie koncem sztangi 12,10,8
prostowanie na laweczce 3x10
bic
uginanie na modlitewniku 12,8,8,6
uginanie reki z hantelka siedzac w oparciu o kolano 12,10,8
1x25 uginanie zesztanga
pt wolne
sob barki
wyciskanie hantelek z nad glowy 12,10,8,8
unoszenie rak bokiem w opadzie 3x10
wyciskanie sztangi z przed klatki 12,10,8,6
kapury szrugsy ze sztanga 3x12
brzuch jednoczesne unoszenie nog i spiecia 6xmax 2xskrety ze sztanga na karku po 30 powt


To tak z pamieci . A nogi dlatego tak duzo ze to na wyskok trening .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wedlug mnie wcale nie taki trudny - wydaje mi sie ze moj jest trudniejszy ale moge sie mylic

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 488
No trudny trening, ale chciałbym wam powiedzieć, że więcej nie zawsze znaczy lepiej. Słyszeliście o ruchach wolnych??? Ja akurat tego nie stosuje, ale podobno to jest dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Jak Miałem 16 cy 15 lat to ważyłem ok 60kg . teraz mam 20 i waże 97kg. Ni spieszci sie z przybieraniem na wadze ona sam przyjdzie. Oczywiście ćwiczcie i dobrze sie odżywiajcie.Czekać warto mam 97kg bez koxu

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
Roman wypelnij profil

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz cięzki trening ale nie aż tak. Moim zdaniem to trochę za duzo ćwiczeń na poszczególne partie. Moim zdaniem 3-4 wystaraczają (poza barkami które mają 3 głowy). Przestańcie się wreście kółócić bo to nudne się staję!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Dobra moze calosc nie trudna oprocz nog , ale jesli sie stosuje max 1 30 przerwy miedzy seriami i dwa osatnie ruchy jak juz wysiadam robie z pomoca kolegi to czasami miesnie tak bola ze nie mozna wytrzymac (szczegolnie bic i barki).

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium