SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921088

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stara ekipa spox, wiem ze mi massssssssy brakuje nio ale coz ciagle cwicze i sie nie poddam rzadnej rzezby nie mam zamiaru robic co najwyzej to sile ale tym jeszcze poczekam,
patriot jak sobie zmieniasz rozpiske to polecam trening 5x w tygodniu kazda grupe na osobnym treningu (ze wszystkich planow jakie mialem ten najbardziej mmi sie podoba)

If nobody is perfect call me nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja cwicze 4 i mi to w zupelnosci wystarcza , pozatym to moim zdaniem lepiej jest laczyc klate z tricem i plecy z bicem i ich nie rozdzielac bo po prostu lapy rosna szybciej > Przynamniej u mnie po zmianie z klata+bic , plecy+tric na klata+tric plecy+bic zauwazylem szybsze przyrosty .
Jedyna grupa na ktora bede zwracal mniejsza uwage to nogi , bo wlasciwie jedynym celem teraz przy tym 63 cm w udzie jest doprowadzenie do 40 w lydce i zrobienie jeszcze z 5 cm wyskoku dosieznego (na poczatku planu idzie masakrycznie szybko , praktycznie z treningu na trening sa dobrze widoczne efekty ale po 6-7 tyg juz praktycznie nie widzialem postepow)

-That girls knows only 3 words : stop , no and don't.
A-A my brother , you got those words backwards , they always told me : "Noooo , Dooooon't stoooop"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozdro dla STRONG MEN'S z Rzeszowa ! Elo Elo !

"Siła i wiara zrobi z Ciebie kafara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
ja wam powiem na temat bialkow i innych ze powinno sie je zastosowac dopiero gdy w sposob zupelnie naturalny wykorzystamy nasze miesnie na maksa bo dopiero wtedy to spelni w 100 % swoje zadanie
owszem teraz tez macie jakies przyrosty ale uwierzcie ze nim pozniej tym lepiej
to jest moja opinia wiem ze wielu sie nie zgodzi
po drugie z tego co czytam to wy cwiczycie tylko i wylacznie zeby sie pokazac przed kolegami a nie dla wlasnej satysfakcji a tego to ja nie rozumiem
czekam na potepienie
pozdro

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja bialko kupuje dla uzupelnienia diety i z przyczyn czysto technicznych (jadlem go dwa razy dzienne , w czasie szkoly 40 g i na noc 40 ) .
Teraz od dwoch dni poraz pierwszy mam bialko serwatkowe na dzien i drugie bialko na noc . To juz mozna powiedziec jest lekkie wspomaganie dla organizmu bo bede jadl rano i po treningu po 35g i na noc 40 z ovopola mieszanego z hitec'iem (do szkoly sobie odkrylem nowy posilek , jest jogutr sokolski bezsmakowy ktory ma 6,5 g bialka i 2% tluszczu ,jak sie zmiksuje z bananem dorzuci troche musli i wleje mleka to jest po prostu pytcha a wychodzi ok 0,8 l - 40g bialka 120g wegli i znikome ilosci tluszczu ok 10g max )
Po prostu jest to moj ostatni cykl na mase przed wakacjami i chce jeszcze troche masy zlapac .

Pozatym sa rozne szkoly , jedni mowia ze sie powinno , inni ze sie nie powinno . Moje zdanie jest takie : na pewno to nie zaszkodzi , najwyzesz moze przyspieszyc przyrosty a jesli trenuje sie sensownie i przestrzega wszystkich regol co do diety , treningu , regeneracji i periodyzacji treningu nie powinno to odbijac sie w jakims znaczacym stopniu na pozniejsze osiagniecia , moze je nawet przyspieszyc .

Kolejna sprawa jest to ze praktycznie nie ma produktu oprocz gotowanych na wodzie piersi kurczaka ktory nadawalby sie na posilek przed snem bo wszystko zawiera weglowodany i tluszcz , a naukowo potwierdzono ze utrzymywanie odstepu 2 h od posilku weglowodanowego do snu i spozycie duzej ilosci samego bialka 45-1h przed snem zwieksza kilkukrotnie wydzielanie sie naturalnego hormonu wzrostu a przyswajanie bialka i regeneracja miesni zwieksza sie do maximum .

-That girls knows only 3 words : stop , no and don't.
A-A my brother , you got those words backwards , they always told me : "Noooo , Dooooon't stoooop"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
No coz... nie potepie cie, ale przedstawie swoje zdanie (nie smiac sie ):

Jezeli chodzi o suplementy to w 99% sie z toba zgadzam - najlepiej i najwlasciwiej w naszym wieku (a juz x2 w mlodszym) powinno sie wykorzystac wlasne poklady kreatyny, energii i niesamowita moc naszych szalonych hormonow. Raz, ze tak zdrowiej, dwa, ze to patrzenie dalekosiezne - zwracasz uwage, co bedziesz pozniej robil i torujesz sobie droge dalej w czasach zastojow lub kiedy wszyscy inni beda wymiekac, ty bedziesz mogl dalej sie rozwijac zachowujac zdrowie. A co do tego jednego procentu to poprostu sprawa wyglada tak: jesli naprawde chcesz byc WIELKI ale szybciej niz inni i np czujesz, ze nie podolasz sam albo przydalaby sie siakas pomoc, albo poprostu jestes na to zdecydowany i zalezy ci na wygladzie i zamierzasz wszystko pakowac w twoje cialo, to mozesz uzyc suplementow, ale to kwestia osobista.

Natomiast co do odzywek - jestem nieco idmiennego zdania. Bo... fakt, ze mamy poklady energii i hormonow... ale nie mamy np fabryki bialek. Dlatego np ktos chce sie juz zajac kulturystyka, ma o niej POJECIE i juz cwiczy troche, wiec nie chce rzrec na potege zeby byl grubas ino chce ksztalcic swoje cialo (i sa co do tego przekonani) jak najbardziej moga w odpowiedni zdrowy i jak najbardzij wskazany sposob naturalnie pomoc. Ot moje zdanie.

Heh, tak mnie sie pisnelo cosik przydlugo. No, ale wyrazilem je i nikogo nie potepiam - kazdy ma wlasny rozum i wolna wole.

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Co do suplementow typu - kreatyna , hmb , dibencoze i amonokwasy to moim zdaniem mozna je zaczac uzywac od 17 roku zycia po CONAJMNIEJ 2 latach treningu na bialku i gainerach w kolejnosci takiej aminokwasy - kreatyna - hmb , aminokwasy jako najbardziej naturalny suplement beda pierwsze wlasnie z tego powodu , kreatyna mysle ze 18 lat to min i ze 2-3 lata treningu , a hmb dlatego na koncu ze jest to suplement ktory ma sens dopiero przy bardzo intensywnym treningu i bardzo duzym spozyciu bialka .

Dlatego jeszcze raz powtarzam , nie mylic bialka i gainera z SUPLEMENTAMI . Sa to po prostu produkty spozywcze wzbogacajace nasza diete .


-That girls knows only 3 words : stop , no and don't.
A-A my brother , you got those words backwards , they always told me : "Noooo , Dooooon't stoooop"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie co goście sadzicie o mass gein??? jesli mam dobra przemiane materii to pojdzie mi to w tluszcz czy w mase??

I CO SADZICIE O MASS GEIN JAKO O ODRZYWCE??

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PATRIOT DLACZEGO NAPISALES"kreatyna mysle ze 18 lat to min i ze 2-3 lata treningu" a co jesli bym chcial ja wziasc tak gdzies po roku cwiczen - np.pod koniec czerwca w wieku 17 lat???

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mpacko mass gain jest dobry na początek jeśli nie dawno zacząłeś. Napewno pójdzie Ci w mięśnie. Tylko nie licz na jakieś zaskakujące efekty. Pamału, pomału będzie coś widać Co do Ciebie Patriot to powiem, że się mylisz odnośnie kreatyny. W wieku 16 lat mniej więcej po półtora roku treningu można bez przeszkód barć kreatyne. Już kiedyś pisałem skąd ona się bierze i do czego służy i nie będe tego powtarzał, bo wyglądasz na zorientowanego Organizm potrzebuje kreatyny i napewno już popółtora roku treningu przyda się organizmowi dawka energii. Oczywiście jeśli ktoś chce zwiększyć sobie siłę. NIe widzę przeszkód w braniu jej w wieku 16lat!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium