SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1929971

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2627
No to będe robił na mase.A jak robi się tą progresję np. 12-10-8-6 to trzeba zwiększać cię
żar z każdą serią? Bo chyba tym samym ciężarem to nie bo jak zrobię 12 to ostatkiem sił a przy 10 jeszcze bym wycisnął do 12. Nie wiem bo nigdy tego nie robiłem.Cwiczę 5 miesięcy z przerwami. Może Gainer?


vox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robisz progresje to ciezar sie zwieksza
o ile to zalezy od ciebie, musisz sobie go tak dobrac zeby wykonac zalozona ilosc serii z ewentualnymi dwoma powtorzeniami wymuszonymi
jak jedziesz na mase to gainerek jest wskazany

If nobody is perfect call me nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Progresja to stopniowe zwiekszanie ciezaru z kazda seria. Musisz dobrac starannie ciezar, tak by wykonac taka ilosc powtorzen jaka planujesz. Ja np robie tak:
39kg x 12
42 x 10
44 x 8
47 x 6-8 (zalezy)
A co do gainera nic nie mowie bo sie nie znam. PS nie smiac sie z moich osiagów - cwicze ok miesiac i mam 15 lat.

Elizabeth Haydon "PRZEZNACZENIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2627
To ułużcie mi jakiś trening na klatke (masa)

vox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 647
z tego co widze za jakis czas bedziemy mieli tutaj nowych mistrzow polski a moze i lepiej ,czyzby niezabardzo przesadzacie z tymi ciezarami ja mam 17 no prawie 18 latek i podnosze 140 na klatke a waze 74 kg przy wzroscie 185cm i wydaje jak mialem 16 latek podnosilem 120 na klatke ale nie pamietam ile wtedy wazylem narzie pozdrawiam i mam nadzieje ze bede tutaj czesciej wpadal na forum

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Vox:
Na masę:
Wyciskanie sztangi leżąc płasko 12/10/8/6-8 progresja
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej głową w górę 12/10/8 progresion
Rozpiętki 3 serie 12-8 może być lekka progresja

Elizabeth Haydon "PRZEZNACZENIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpietki rob 3serie po 10 powtorzen bez progresji 3/4 calego ruchu, w koncowej fazie miesnie nie sa juz napiete i nie ma sensu konczyc ruchu, pamietaj o lekko ugietych lokciach bo nabawisz sie kontuzji

If nobody is perfect call me nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wicherek gdzie ty tu widzisz tych "przyszlych mistrzow Polski" twoj wyniki w wieku 16lat 120kg jest full wypas pogratulowac, niepamietam zeby ktos tu sie chwalil lepszym wynikiem wiec niewiem o co ci chodzi

If nobody is perfect call me nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Jak lepiej cwiczyc na żeźbę.Podnosić duzo ale powiedzmy 10 kg czy mniej i 30 kg.Poradzcie mi coś!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Oczywiscie chodziło mi o biceps!!??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium