SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926270

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5289
Jutro probuje wycisnac 117kg cos czuje ze mi pojdzie.A teraz ide spac no bo w koncu podczas snu wydziela sie hormon wzrostu.

Pakerzy trzymac sie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Pako16 - ehh ... No comments . Ja juz nie wchodze w dyskusje bo to nie ma sensu . Powiem tylko jedno , z takimi wynikami masz badzo duze szanse na MP w wyciskaniu w swojej kategorii ale to nic nie znaczy

To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Patriot --> ja juz wierze w takie rzeczy (oczywiscie w pewnych granicach ), jak mi kumpel na moich oczach (chociaz byl taaaki malutki) wycisnal 104, a jak podchodzil pod 111 to cus mysle, ze niedlugo tez dygnie! No ale inna sprawa, ze on juz tez bardzo dlugo cwiczy i po nim to naprawde widac (kaloryfer, 72kg wagi, zero tluszczu chyba... a, urodzil sie w grudniu musze sie dowiedziec, ile ma w bicu, ciekaw jestem...). A wiecie ile ma w pasie? 64/65... lol.

Takze w pewnej mierze to kwestia treningu, biorac pod uwage gabaryty - nawet koles z komisji mowil mu (jak nie udalo mu sie 111), ze za bardzo silowo do tego podchodzi i za wolno opuszczal, mogl odbic sobie, bo czysto na sile "dla ciebie jest to nie osiagalne" (no, chyba ze moj kumpel bral witaminki dopingujace na zawody, ale niedawno tez wycisnal 94kg na w-f'ie lekko, wiec chyba nie chodzilby "ciagle nacpany" ).

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja w to po prostu nie wierze i koniec . Nie bede wiecej dyskutowal , nie chodzi mi o samo wyciskanie ale o to jakie ma wymiary .
A tak na marnesie to chyba nigdy nie wiedziales kogos kto ma 64 w pasie .
Mam typa w klasie ktoy ma 165 wazy 47 kg i w pasie ma 66 cm ale nie widac mu nawet kawalka miesni na brzuchu . To jest tyle mniej wiecej co ja mam w udzie .

To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5223
Pako16 wycisles juz 117? jestem bardzo ciekaw. 3mam kciuki. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Coś widze że są tu same niedowiarki,mój kumpel na serio dusi 105kg. w tamtym roku na siłce w szkole ja wydusiłem 69kg.(a jestem z 31 grudnia 86r),a on z kturegoś stycznia i on wydusił 78kg.Niewiem czy to coś zmienia ale razem trenowaliśmy w klubie lekkoatletycznym,on waży 86kg. i naserio tyle dusi wierzcie lub nie!!!!!!!!!!!

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam wieze w osiagi kazdego kto twardo i sumiennie trenuje (moze brac sobie co chce ale jego wysilku wlozonego w trening i satysfakcji nikt nie umniejszy)

pozdrawiam wszystkich ambitnych


Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam wierze w osiagi kazdego kto twardo i sumiennie trenuje (moze brac sobie co chce ale jego wysilku wlozonego w trening i satysfakcji nikt nie umniejszy)

pozdrawiam wszystkich ambitnych


Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mam kolege ktory wyciska 105kg ) ale nie jest jakos super zbudowany jest poprostu gróby i zatłuszczony nie wiem ile wazy ale wydaje mi sie ze duzo :) nio w sumie tez w to nie wieze ze koles ma 64cm w pasie :(

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
witam All , yh jak zwykle z pytankiem a mianowice czy waszym zdaniem powinienem brac na łape hankle 1000 razy 3kilogramowa czy brac 5 kilogramowa ale tylko 500 razy( to oczywiscie przenosnia ale chce wiedziec czy lepiej brac mniejszy ciezar wiecej razy czy raz a pozadnie ) z góry danke za odpowiedzi. ( Nareszczcie 2 tygodnie wolnego :) , bedzie wiecej czasu na trningi) :)

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium