SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1905418

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Yarek: odpowiedz...twoja ulubiona 1 paria mięsni którą najbardzij lubisz ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ja w tym roku jak jeszcze nie cwiczyłem to 30kg sztangie wycisnełem 34 razy
a kozaki z mojej klasy wazace 50 kg mówili ze w wakacje przy wyciskaniu doszli do 100kg jak facet od wf to usłyszał to na nastepnej lekcji nas sprawdził i o dziwo siła im tak spadła ze 4 razy nie mogli wziasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
klate lubie chyba najbardziej cwiczyć
4 razy 100 kg czy jak?

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2004-11-23 18:18:48

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
najlepsze partie : klata i biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Masa: czy klata i bic, to najsilniejsze partie jak również te które najbardziej lubisz ćwiczyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
nie wiem czy najsilniejsze bo ja cały jestem silny ale lubie je ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
a ja bilem dzis rekord w przysiadzie a raczej chcialem go ustanowic bo nigdy nie probowalem na max i jakos sie zawachalem czy cos juz sam nie weim co sie stalo i złozylem sie jak ksiazka myslalem ze kregoslup mi pekl wszystko zaczelo strzelac okropne uczucie i do tego bylem sam na siłce w ostatniej chwili zwaleilem anklad z jednej strony i usiadlem zwala jak nic nie probojcie tego w domu
ja lubie klate i bic :_) i to sa chyba moje najsilniejsze miesnie sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Yarek chetnie bym Ci przekopowial moja rozpiske tylko, ze nie mam jak, bo wyj,balo mi partycje i zrobily mi sie bad sektory fizyczne i starcilem wszystko, dysk do wymiany. Plany mam podrukowane na silce ,wiec jak znajde czas i niezapomne to je przestukam. A z hst niewiele kobinowalem bo nieznam sie na tym treningu, wiec zastosowalem plan zasugerowany przez Peponenta.

Strange nie mam ulubionej parti jednej, lubie robic lapy, barki, klate ,plecy, (nog nie robie ), Najlepsze to mam chyba cycki.

Yarek nie ma zle, wazne ze wyciskasz ciezar ponad swoja mase.

Listek masz fuksa mogla Ci sie stac naprawde krzywda. Ja pol roku temu z kumplem sprawdzalem przysiad i zrobilem kilka razy(3-4) przysiad ze 120kg.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6856 Napisanych postów 6435 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59846
ja uwielbiam ćwiczyć barki[przy barkach kapturki], plecy bic :D

i sobie z kumplami pomyślelismy żeby w piwnicy zrobić siłke :D i oczywiście niedługo hajs zbieramy i robimy siłke :D i będzie dobrze

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6856 Napisanych postów 6435 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59846
i jak sądzicie dlaczego idzie mi siła a obwody nic ?? dlaczego tak jest??

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

Wiecej