SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920280

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
Mottor 16:
1. czy ja mówiłem że bokserom brakuje kondycji dynamiki itp.??
chodziło mi o gości którzy dużo ważą (mięśnie ) a dkołądniej kulturystów a nie o boskerów którzy właśnie trenują w ten sposób o którym mówiłem tzn. głownie na siłę i wytrzymałość a masa dochodzi że tak powiem "gratis" mi po prostu chodzi o to żeby jak się ma dużą masę ciała, co jest ok jeśli oprócz tego umie robić się COŚ więcej tzn dajmy na to dobrze biegać , pływać itp. trzeba być wszechstronnie rozwiniętym a nie tylko masywnym (teoretycznie kulturyści jakieś tam umiejętnosci posiadają aczkolwiek nie mogą się oni równać do bokserów dajmy na to podobnej bądź mniejszej trochę wagi
a zresztą porównaj sobie trening boksera a kulturysty widać róznice no nie? co do strechingu to kulturyści po prostu robią to bo muszą . Wszyscy chyba znamy korzystne oddziaływanie strechingu nie tylko w kulturystryce.
2.wybacz ale co mnie obchodzi czy zapaśnik wywali 200 kg a kulturysta tak??
zapaśnicy potrzbują raczej siły dynamicznej aniżeli statycznej używanej na siłowni.I co by było kulturyściepo tym że wywalał by 200 kg jak ten zapaśnik rozwalił by go w minutę osiem (a tak wogle to zapaśnicy jeśli chodzi o siłę statyczną też są BARDZO dobrze ale to tak mimochodem)
3. Pod pojęciem "sztuczne mięśnie" rozumiem mięśnie dopakowane tylko za pomocą treningów kulturystycznych . Zdaje sobie sprawę że określenie bardzo niesprecyzowane i w pewnym sensie niewsłąściwe aczkolwiek wziąłem je w cudzysłów i myślałem że będzie wiadomo o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Yarek: gdzie widzisz ten mój tłuszczyk??

Ale żeście sie rozpisali...

Kulturysta -> masa -> siła -> duże ciężary
Bokser -> szybkość -> silne i dokładne uderzenie
Zapaśnik -> szybkość -> siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra... znacie jakies sklepy internetowe (cos w stylu NSR, Thunder, Peruner), gdize mozna kupic jakies ciekawe koszulki, bluzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
Strangeman: za bardo uprościłęś moim zdaniem
a i kulturysta równa się siła statyczna a osoby takie jak np. zapasnik siła dynamiczna + statyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
hehe ale bużliwa dyskusja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
www.alkis.pl tam znajdziesz za***iste ciuchy z animala, w takich chodzi slodek. Poszukaj w wyszukiwarce Mordex - tez prdukuja ciuchy choc nie takie fajne jak animal.

Dragon ja uzylem przykladu bokserow, zeby Ci pokazac ze mozna miec mase i wejsc na 2 pietro. Mowisz ,ze co Cie obchodzi ze zapasnik nie wycisnie 200kg, a ja na to Ci powiem ze co mnie obchodzi ze zapsanik pokona kulturyste jak nie wycisnie 200kg. Kazdy jest z nich w czyms wyspecjalizowany. Czy Arnold majacy w bicepsie 56cm ma sztuczne miesnie?? Moze nie potrafi chodzic na rekach(nie wiem),ale za to wezmie na biceps 3x128kg(ja nie wiem czy zrobil bym to na klate) i dlaczego jego miesnie maja byc gorsze od akrobaty ktory ma w lapie 35, a takiej sztangi by nie ruszyl z ziemi. Jesli kulturystyka to sport "nadrozwinietych mutantow" to zapisz sie na balet i daj spokuj ludziom ktorzy uprawiaja ten wspanialy sport. Szanuje twoje zdanie, ale pozwol ,ze sie nie zgodze ze kulturysci to pozbawieni kondycji i sprawnosci motorycznej mutanty. Peace Bro.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
spox właśnie o to chodzi że każdy ma inne zdanie i sęk w tym żeby każdey mógł się wypowiedzieć
więć ja również szanuje Twoje zdanie
azkolwiek wysyłanie mnie na balet było sprzeczne z moimi poprzednimi wypowiedziami w których mówiłem o rozwnięciu również masy itd.
więc to by było na tyle
TY lubisz bardziej kulturystykę ja bardziej sztuki walki i na tym zakończmy
proponuje również innym osobom wypowiedzenie się na owy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
RE5PECT

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
No to ja sie wypowiem

Mi sie podobają sylwetki kulturystów ale takie coś ala Frank Zane a nawet z mniejszą masą... . Jednak szanuje wszystkich ćwiczących za wkład włozony w swoją sylwetke no i to tyle bo nie mam czasu

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Mi sie podoba dobrze rozwinięta muskulatura podziwiam kulturystów ale sam chciałbym dojść tak z 45cm w bicku i oczywiście reszta proporcionalna do tego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium