SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933913

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
kiedys bylo inaczej a teraz tylko ja wam musze wystarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
jestem ciekaw, ilu pozostalo przy kulturystyce sposrod tych, ktorzy wspoltworzyli tego posta od roku 2002 ja sie wciagnelem w ta zabawe na tyle, ze nie wyobrazam sobie zycia bez poprzerzucania zelastwa, praktycznie silownia to moja jedyna milosc- nie rzuca fochow i sprawia przyjemnosc Dzien bez treningu to dzien stracony. Kto widzial kiedys kolesia na silce ze zlamana noga bo ja wlasnie tak cwicze od ostatniego miesiaca :/ a jeszcze miesiac gipsu przede mna ... perwa, ale przynajmniej mam motywacje zeby na silke pochodzic, zero alko= lepsze przyrosty
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Daniello "nie wyobrazam sobie zycia bez poprzerzucania zelastwa, praktycznie silownia to moja jedyna milosc- nie rzuca fochow i sprawia przyjemnosc" - w 100% sie z Toba zgadzam, bo uwazam i czuje tak samo

Dudek ja rozumiem ze post nie zawsze swiecil przykladem, nie mniej jednak uwazam, ze powinnien zostac w treningu, czyli tam gdzie byl przez ok. 2 lata. Oprocz tego nie jestes moderatorem ani treningu, ani "po siloni", wiec zastanawiam sie czemu przeniosles post skoro nie zrobil tego nawet Miachil ??

Major jak przygotowania do zawodow, prowadzisz jakis specjalny trening, cwiczysz na sprzecie(opona itp.) ??

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
przygotowanie nie powiem idzie dobrze a raczej szlo bo cos znowu sie ledzwie odedzwaly dlatego lekko trzeba przystopowac, trening typowo pod zawody czyli oponka i te sprawy maja byc teraz w maju ale jak narazie sie nikt nie odzywa

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja nie zrezygnowałem z siłki zeby nie było ze sie wykruszyłem

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
yarek, teksty z twojego profilu klubowego po prostu mnie roz***aly masakra heheeh.
przy okazji mam pytanie- skonczylem niedawno pierwszy cykl na kreatynie i zastanawiam sie nad drugim... jednak pojawila sie nowa mysl - nitrobolon ... Ma ktos doswiadczenia z tym wynalazkiem, co lepiej - kretka+dextroza ewentualnie + glutamina, czy nitrobolon ? czekam na opinie ludzi ktorzy to wcinali, bo teorie juz przestudiowalem
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Daniello: wrzuć teorie ok? Poczytam sobie.

Yareczku: co sie stało? Napisz co u Ciebie . A tak na serio, napisz wymiary osiągi, coś mi sie wydaje że nieźle ,,przykoksowałeś" tylko chcesz nas 3mać w niepewności i niedługo zaskoczyc... To jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
Strangeman -> http://www.trec.com.pl/shop/?d=produkt&id=127 
mam nadzieje, ze ktos juz ma doswiadczenia z tym preparatem i sie z nami podzieli
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Nie wiem, ostatnio troche mało czasu miewam, ale o was nie zapomnialem byqi

Strangemanku nie nie, mylisz sie, dalej jestem małym, chudym Yarkiem
O przyrosty ciezko. Teraz troche eksperymentuje, w czerwcu napisze dokladnie co robie jesli urosne no i napisze ew. swoje wymiary niewielkie:/

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
Danielloo tez sie teraz zastanawiam czy nie pojechac na tym cudzie zwanym Nitrobolon ale czy to bedzie dzialac? mam nadzieje bo kosztuje nie malo

.: Czlonek Carki Clan :.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium