SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921191

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
hmmm na 3 powt. wycisne moze z 70kg, ale wszystko mozliwe wkoncu Arni to nie byl pierwszy lepszy koksujacy facet

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
A ja dzis leciutki trening mialem 9seri na klate bo musialem do domu isc

Ale troszke inaczej dzis zrbilem bo 5x6 ---- 90kg i 4x8- 60kg O dziwo fajna pompka sie wlaczyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
nom na moje lapy czyli nie cale 35cm w bicu przy 4 serii na modlitweniku 46kg to nie jest tak zle:0 ale kazdy terener mi moiw ze mam male miesnie ale za to cholernie mocne
za 30 minut ide na islke i zobacze czy da sie na klate wziasc 105kg:) heh byloby fajnie gdyby takie obciazenie poslzo w gore az do prostych łokci:)
sie tu rozgadaliscie o arnim ale arni to ewenement:) hehe niesamowite miaal wyniki
123kg na bica na trzy razy o ja to jest rzecz niemozliwa no i godna podziwu

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
kivlov- a ile ruchow robisz na modlitewniku? i czy to jakos pierwsze cwiczenie czy cos innego jeszczew wczesniej na bica robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
kivlov jezeli ty robisz 46kg na bicho na modlitewniku to musisz miec za***iscie mocne lapy! ciekawe ile powtorzen robisz, bo wydaje mi sie na moje mozliwosci to troche duzo na izolowane cwiczenie (ja takim i wiekszym robie na stojaco i czasami sil braknie)

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Mutanty ja robie na modlitewniku max 35-40kg po 8ruchow z 3serie i wiecej nei dalbym rady No ale zaley jak kto robi bica czy zazuca na siebie czy tech. prawidlowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
zalezy jak robie hantle czy sztanga maly ciezar skupiam sie na maxa i technicznie! a jak dojezdzam do max badz prawie max to juz jes lekkie zarzucanie ale wtedy chodzi mi tylko o zabicie bica na max 5powt.

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja robielm przez pewnien czas za***iscie poprawnie i wszystko tak jak nalezy i jeszcze przy koncu ruchu napinalem na max. i musze przyznac ze efekty b yly za***iste, ale co z tego musialem zmienic na wieksze ciezary i gorsza technike bo tak bardziej lubie robic musze czuc ze mam cos na sztandze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
wiem o co chodzi, tez lubie jak widze ze obciazenai przybywa a ja chce wiecej i wiecej

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No wlasnie i w tym klopot bo wtedy tak szybko nei rosnie przy poprawnej technice sa lepsze efekty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium