SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920518

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carter: wow ;o ale wzrost (waga tez niczego sobie) a ciezar dobierz tak zebys mogl dobrze technicznie wykonac okreslona liczbe powtorzen (np. 10)

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 646 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6168
Carter007 - heh jeśli to prawda to kawał chłopa z ciebie.
No wydaje mi się że mógłbyś zwiększyć troszke ciężar bo chyba dasz rade.
Uzupełnij sobie profil a napewno ktoś ci pomorze.
Major_16 ty też sobie uzupełnij profil.

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3497
xkondziox: przy plywaniu glownie korzystasz z mięśni grzbietu oraz naramiennych.


-----------------
---/=caVer=\---
:: Feel The Beat ::
:: Pudzian Team ®::

---/=caVer=---
:: Feel The Beat ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 646 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6168
caVer - dzięki , czyli idealnie bo te partie są u mnie najsłabsze.

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
xkondziox: Ale z ciebie banan

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Kileri ja mam zamiar wziasc tylko 250 gram tego creapura, bo nie robie fazy nasycenia.

Kondzio jest to optymalne polaczenie, powinno Ci dac odpowiednie przyrosty i nie przetrenujesz sie, ale dlaczego nie trenujesz calych nog, tylko same lydki. Aha i cwicz przedramiona, sa bardzo wazne jesli zalezy ci zeby twoja lapy wygladaly proprcjonalnie.

Sajo ambitny jestes, ale kto wie, dobry trening na sile, albo kretka i powinno sie udac.

Kondziu jesli chodzi o basen to goraca zachecam, bo swietnie regenruje miesnie. Plywanie jest dobre na najszersze grzbietu, miesnie naramienne oraz na miesnie nog, ale tak naprwde to przy plywaniu, pracuja praktycznie wszyskie grupy miesni. Zwroc uwage na plywakow, jakie maja szerokie bary.

Major troche zwalony ten plan na barki, przedewszytskim nie cwiczysz tylnych aktownow miesni naramiennych, co z czasem spowoduje dysproporcje. Proponuje zmienic calkowicie plan na barki, i napisz jeszcze do tego serie i powtorzenia. W tedy bedziemy Ci mogli lepiej pomoc.

Carter byq z ciebie, ale narazie nie koncentruj sie na ciezarach, tylko zrob ogolno rozwojowke, wpisz w wyszukiwarce ACT, tam znajdziesz taki bardzo dobry plan dla poczatkujacych. Nie nadwerezaj miesni i sciegien duzymi ciezarami, bo narazie musisz je przyzwyczaic do obciazen, zeby nie zlapac kontuzji.




.:Aktualnie Mottor 17:..
.:Zycie zaczyna sie po piedziesiatce... w bicepsie:.
.:Braciszek mafi ///Masa rulezz \\\:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 646 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6168
SCD - potraktuje to jako komplement

Mottor - nie ćwicze UD z przyczyn sprzetowych ( a przysiadów jeszcze nie wykonuje) więc tylko łydki moge ćwiczyć (narazie) mysle że w najblizszym czasie jakoś pokonam tą przeszkode.

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mottor ja proponuje Ci kretkę olimpu.

Ending zależy czy przed regenerką miałeś ostry trening, czy mnie intensywny bo to trzeba zmieniać, żeby nie doprowadzić do stagnacji.

xkondziox takie połączenie jak napisałeś jest jak najbardziej poprawne.
Basen to świetny pomysł, jest to bardzo relaksujące, przyspiesza regeneracje, a w dodatku poprawia sylwetkę. przy pływaniu pracują wszystkie mięśnie po trochę, ale najwięcej górna cześć pleców i barki.

Carter ile ty masz lat?? Bo masz predyspozycje żeby być wielkim!
Co do tego czy możesz zwiększyć ciężar to Mottor dobrze powiedział żebyś zaczął od ACT, bo muszą się mieśnie i ścięgna przyzwyczaić do ciężarów. Kulturystyka jest sportem jak szachy wymagającym cierpliwości.

Major napisz ilość serii, bo tak to co ja Ci moge powiedziec?? Tylko tyle że nie masz typowego ćwiczenia na tył barków, także możesz zamiast podnoszenia hantli bokiem w staniu zrobić to samo w opadzie tułowia.

Mottor nie zgodzę sie że trzeba poswięcać szczególną uwagę przedraminą żeby łapa była proporcjonalna, bo ja nie robię a proporcje zachowuje

Tak się zapytam po co ktoś kto nie ma jeszcze pojęcia o kulturystyce daje rady innym tak samo zielonym jak on sam? Poczytajcie sobie stare posty albo nawet tutaj wcześniejsze strony i dopiero zacznijcie doradzać

***Czas to mięśnie!!!***
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
a ja mam pozamiatane z siłka do stycznia qrfaaaaaaa lekarz powiedizłą zę mam tak przetrenowany organizm ze szok i dobrze ze sie nic poważniejszego niestało :( hamstfo zero cięzarów do stycznia :(

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
_=WaFeL=_: ja bym nie wtrzymał ja zawsze jade na maxa bo ja nie moge wytrzymac bez siłki bo kiedys było tak ze mialem kontuzje barku i mialem czekac 2tyg bez siłki aby mi sie to ladnie zregenerowało a nie moglem wytrzyuamc i po tyg poszedlem nie dosc ze waliłem all na maxa (a mialem oszczedzac bark) to nie moglem sie opanowac lekko bolał bark ale za 2 miechy juz nie bolał

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium