SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921105

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej laski podrywa sie na imprezach potrzebne jest troche alkoholu dla lepszego chumoru, za***isty wyglad (najlepiej obcisla koszulka) no i gadka, ale na trzezwo tez sie da- najpierw podchodzisz do panienki cos zagadasz potem prosisz o numer telefonu, dzwonisz po 2-3 dniach i sie z nia umawiasz Prosta sprawa, przedewszystkim trzeba wierzyc w siebie

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej ja tam wiem jak się LASKI zarywa--SEX CLUB---i po sprawie :D

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki thanks Chlopaki-Pakery

Pozdrowka dla wszytkich.

Wszystko co nas nie zabije, umocni nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
z burdelu laski nie poderwiesz tylko podwerwiesz ja za 2 dychy i to na całą noc

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stara Ekipa wiesz a niewiem co tak do niego ale mysle ze z niego bylby za***isty kumpel

Co trzeba zrobic qwa zeby ten napis "nowy na forum" zniknol a bylo np. czytelnik dzialu albo znawca w dziale bele co ale nie nowy na forum???????

Wszystko co nas nie zabije, umocni nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
trza sobie zasluzyc zapraszam na strone i wpisywac sie do ksiegi gosci Wlasnie drobno uaktualnilem stronke moze ktos chce dołączyc do stronki??

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ho ho jakie zmiany na stronie thx za wpisy

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
Cannon - jutro Ci napisze o Izie... bo dzisiaj juz mi sie nie chce... jestem z***any po calym dniu...
"Stara Ekipa wiesz a niewiem co tak do niego ale mysle ze z niego bylby za***isty kumpel" - wielkie dzieki...https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img]... spoko... wreszcie ktos mnie lubi na sfd ... spoko... wreszcie ktos mnie lubi na sfd ... spoko... wreszcie ktos mnie lubi na sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
"Co trzeba zrobic qwa zeby ten napis "nowy na forum" zniknol a bylo np. czytelnik dzialu albo znawca w dziale bele co ale nie nowy na forum???????" - musisz komus np. pomoc albo cos takiego by nacisnol wlasnie na ten napis ktory teraz masz jakos "nowy w dziale" i wtedy ktos Ci da sog'a(Suma Otrzymanych Glosow - SOG)ja Ci dalem na start jednego... jak bedziesz mial jeszcze jednego to bedziesz juz mial czytelnika... znawca jest od 20 sog'ow(glosow) specjalista jest od 50 glosow a ekspert w dziale jest od 100g.

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już wysłałem Ci ta dietkę Liam. Powodzenia!

Kileri ja właśnie mam tylko dietę na masę!

Ekipa ja wierze w sny, bo czasem sie sprawdzają Może pomyślicie, że to głupie, ale raz mi się śniła taka typiara co wprowadziła się obok do bloku (rok starsza ode mnie) i poznałem ją, bo jej pomogłem wnieść rzeczy, a potem jej okolice pokazywałem. Na drugi dzien mialem nie wiem jak to się piszę, ale spolszcze deżawi, bo byłem w tym bloku i pomagałem jej torbe wnosić identycznie jak w śnie. Potem jej zaproponowalem spacer po okolicy i się zgodziła, ale nic więcej niż spacer na początku nie było. Także w sny trzeba wierzyć szczególnie te miłe.

Zgodzę się z jednym skos w dól na końcu zawsze, a reszta zależy od gustu

Tak jak to powiedział Bombel trochę alkoholu i już laski są nasze Porawia się "chumor" jak to powiedział.(słownik ort się kłania)


Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
no qrde zakochałem sie ponownie

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium