SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920169

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
netfan troche duzo zjadles tych odzywek ale nie moja sprawa a ile juz cwiczysz ?? pytam z ciekawosci tak

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
No to dobrze, ze COS jesz. ;]]]] Spoko, respect. ;P

Ale z drugiej strony patrz: ja mam podobne wymiary w klacie, i wage nawet taka sama, a jestem tylko rok starszy i mam 1.80 - nigdy nic nie bralem. :] Ale 37cm w bicu w wieku 15 lat... :o imponjace... mnie tam jeszcze daleko do takiej lapy, no ale zalezy tez kto od czego zaczynal - ja jak 14 lat mialem to bylem cien czlowieka (tzn teraz tez jestem cien, tylko troche grubszy ;]] ), mialem niedowage, a ze zyje na dosc niebezpiecznej dzielnicy to chcialem cos ze soba zrobic. :] Ciesze sie z tego co osiagnelem do tej pory. Tylko nie chce mi sie dalej siakos... :]]]] Hehe, no ale coz, chyba zaczne...

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
to 37 w lapie to osiaga lapa tylko w jednym zgjęciu reki, tzn zginam reke maksymalnie ale nie tak jak sie pokazuje biceps czyli zacisnieta piesc z palcami skierowanymi do wewnatrz, tylko piesc jest normalnie ulozona, i podczas takiego napiecia nie widac wogole prawie rzezby bicepsa ale miarka wskazuje 37, a kiedy napne normalnie, to jest ok 36.nie wiem jak to sie dzieje, oba zgięcia są bez zadnych sztuczek;).
cwicze ponad rok, wiem ze zezarlem duzo, i niepotrzebnie, no ale mialem takie pomysly wiec je realizowalem;p. tak wogole to ja kiedys fajnie cwiczylem (co prawda po 2 tygodniach mi wytlumaczyli ze mam tak nie robic) codziennie robilem klatke, katowalem ją po 2 godziny, iloma tylko seriami sie dalo :D. ale to bylo w zime podczas ferii jak nie mialem co robic:D.

co do tego jaki bylem jak zaczynalem to wazylem 68kg, sczuply ale wysportowany w sumie,
styka?

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio na luzie mi wystarczy ) to niezle ja tez mam zamiar ciwczyc dlugo zeby do wakacjio jakos wygladac :)

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
elo koledzy nie moglem oprzec sie pokusie napisania 1000 poscika ale ostatnio mam dola bo nie mam ciezarkow na sztange i co ja mam zrobic ?? nie cwicze juz 4 dzien bieda
pozdro all

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki zapraszam was na moją stronkę: http://www.ekipa71.prv.pl Jeśli zauważycie jakieś błędy niedociągnięcia to proszę mnie poinformować na e-mail lub gg, ewentualnie w tym poście.
Danielloo gratuluję 1000wypowiedzi w poście

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
A widzisz... ja nie bylem ani super wysportowany ani gruby - zawsze bylem ino silny i tyle. :]

PS, ja tez nie mam ciezarkow na sztange - ale gryf juz mam. :]]]]]]]]]]

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
"Stara ekpia" mi na tej stronie nie działa nic oprócz strony głownej
Daniello SOG za osiągniecia tego postu i jego założenia

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok CINEK_piła napewno napisze ale po swietach dopiero bo teraz bede mial l-karnityne i aminokwasy - soga juz dostales

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZaPrAsZaM http://www.ekipa71.prv.pl CHODZI WAM TERAZ?.

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium