SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931440

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
paker 140 czy jak ty tam się wabisz to chyba jednak lipa bo ty masz 15 lat a ciśniesz na klate 120 to troche dziwne ale jesli nie kłamiesz to wielkie uznanie mam dla ciebie ....narciarz

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam 14 lat, ale też chciałbym się podzielić moimi wynikami.
No więc nie ćwiczę regularnie, bo jestem typowym leniuchem :D ćwiczę jak mi się chce (jest to zazwyczaj 3 razy w tygodniu). Nie zażywam żadnych odżywek ani żadnych środków dopingowych. w klacie mam 104cm a w bicepsie 37cm. Na początku na klate brałem jakieś 60kg, a teraz (po jakiś 2 miesiącach) biorę 75kg. Mam tylko problemy ze zgubieniem brzucha, więc jeśli ktoś zna dobre sposoby(jakieś diety albo ćwiczenia) to proszę żeby coś o tym napisał. Z góry dzięki :D


PoZdRóWkA fRoM KaZiK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
kartman wypelnij profil. ile miales w bicku jak zaczynales? ile cwiczysz?
magik xx dzieki za dietke. fajna bo jem prawie tak jak w niej pisze.

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
no coraz lepiej ....dziecko 14 letnie ma 37 w bicku ,idzcie sie leczyć psi synowie!!!!! ) no chyba że ważysz 80 kg i żresz 6 kilo dziennie

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
kartman bujać to my ale nie nas

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej daj chłopakowi spokój .w jego wieku ja byłem wiekszy od niego .na klate wypychałem 105 a w bicu to jakies 42cm tyle ile mam teraz tylko za***iscie nieregularnie cwiczylem spadalo potep znowu przybywalo miesni i tak w kołko tylko teraz chce sie wziasc za siebie i dojs do pozadnych wynikow .Wiec moim zdaniem chlopak mowi prawde .I dzieki chlopaki za odpowiedzi.
Ale jutro bedzie balet .Koncze 15 latek .Wiec juz moge jechac na zawody mysle ze zobaczycie mnie na debiutach w przyszlym roku.Chce zwiekszyc swoja mase do ok 100kg moze wiecej a mam 85kg

paker140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254


a toto i ja 4 lata temu. (MONSTER!)


mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
ten chloapk mzoe miec 37 w bicy i 104 w kalcie
naspail przeciez ze mam broblem z tluszczem na brzuchy czyli pewnei duza czesc z tych centymetrów to tluszcz.........

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo, ale dziś miałem zajawkę zasuwałem z kolesiem po mieście i zaczepialiśmy większość dziewcząt A śmiech mnie tak brał jakbym się czegoś najarał!!!.
k********* zawsze jest inaczej niż chce...

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
___________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
A TAK PO 6 MIESIĄCACH: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84414&whichpage=1&crc=2919321#post13

________________________________________________
HST: "Kilka minut z nią"
Ascetoholix: "Plany"
Eminem: "Sing for the moment"
Coś w tych kawałkach jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekipa- chciales zeby panienki podrywaly ciebie a nie ty je (tylko sie powstrzymac nie mogles) i dlatego nie wyszlo jak chciales?
kileri- widze ze jedzenia w mlodosci ci nie zalowali koksy tez chyba na sniadanko szly w ruch, mam nadzieje ze teraz masz miesnie a nie tluszcz bo inaczej te twoje wymiary nie sa za dobre

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium