SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920265

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
ale jestem napchany po swiatecznym sniadanku , malo mi bebech nie rozsadzi. hehe masa pojdzzzzzie o ladnych pare kilosow .

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja wlasnie sie opycham ciastami i staram sie zjesc jak najwiecej bo chce przytyc :P

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.scdriver.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
stronka zmieniła adres na www.silka.prv.pl zapraszam do wpisywania sie do ksiegi gosci i do zapisyywania sie na moja stronke!


Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Ja do dresów nic nie mam,chociaż jestem skate i kocham hh ale w dresiku sam lubie pobrykać!!! pozdrówka panocki

bombel ja nikogo nie strasze its jokes

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chej. Wesołych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa. Prosiłbym o jakiś plan treningowy. bez nóg, 2 razy klata. Z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Hmmm.największy problem moim zdanie panowie (do poprzednich postów) to być z laską z klasy.Kapa na maxa ,gadanie w klasie się robi ,inne laski dupe obrabiają zazdrośnice a do tego nie można z kumplami sobie pogadać bo ciągle musisz sie nią zajmować ***** by to strzelił heheh ,ja też sobie wychowuję laske mam nadzieję że się opłaci chodź efekty pierwsze widac heheh

pozdrowienia i SOG dla mnie

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Do poprzednich postów!!!!Największą kapą ejst byc z laska z klas.1.Musiz ciągle się nia opiekować 2.podjedziesz do innej zacznie się gadanie w całej klasie.3.z kumpalmi nawet nie pogadasz

A tak wogóle sam zaczołem sobie wychowywać 2 lata młodszą piczke i zobacze fekt za pare lat

Mokrego jaja,pijanego kurczaka życzy eMATe

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
jak sa swieta to juz nikt nic nie pisze ;P

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
widze ze ruch zamarł :)

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a ludzie co wy pi_erdolicie o tym ze mlodsze sa lepsze, za pare miechow bede mial 18 i nie mogl bym sie pokazac z panienka co ma 16, slaby obciach, niechce was obrazic ale kolesi co obrabiaja mlodsze (jeszcze 1rok w dol to ujdzie) uwazam za frajerow ktorzy nie sa wstanie poderwac starszej (mlodsze duzo latwiej wyrwac). Takie jest moje zdanie i tyle, nie bede sie z nim kryl

emate- wcale nie jest tak zle jak sie obraca panienki z klasy, ja mam ich w klasie 26 wiec duzy wybor (fakt ze tylko jakies 5 nadaje sie do uzytku ale zawsze to cos) biorac pod uwage fakt ze jedna jest w szkole w samej czolowce jezeli chodzi o wyglad (a charakter tez ma fajny)

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium