O to moje zdjęcie. Nie mam abonametu zeby wysyłac je jedno po drugim. Ku... Koksu nie biore. I o co chodzi komus z tym zeznikiem i napierd....
Ilość wyświetleń tematu: 2184919
, że twój trening jest bardzo dobry nie tylko na rzeźbę, ale także na przyrost.

broni sie jak może
Było nas 3 jak u wilka nasza krew jest zimna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ostatni wierny "Treningowi Dla 16-latków"
http://www.sfd.pl/temat147126/
http://www.sfd.pl/temat154746/strona1/
http://www.sfd.pl/temat154341/ 
lol...
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły