SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2184919

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


O to moje zdjęcie. Nie mam abonametu zeby wysyłac je jedno po drugim. Ku... Koksu nie biore. I o co chodzi komus z tym zeznikiem i napierd....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1295


Witam wszystkich! dawno tu nie pisalem ale czas zapodac jakies fotosy

Przemasss: jak to mozliwe ze wazysz tylko 70 przy takich wymiarach i wzroscie 180?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2119
Inconnu: Wydaje mi się(ekspertem nie jestem, że twój trening jest bardzo dobry nie tylko na rzeźbę, ale także na przyrost.
PS:w porównaniu z moim bo nie wiem dokładnie jakie masz możliwości
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ten miesiac trenowalem klatke z bicepsem, a plecy z tricepsem i musze powiedziec ze przydala mi sie taka zmiana. Teraz podchodze poraz drugi do treningu HST. W tym miesiacu przez ten trening przybylo mi okolo 1,2cm w bicepsie :) mam wiecej sily aby go cwiczyc, na poczatku mialem niesamowita pompe, az myslalem ze mi skora peknie :o Takze warto od czasu do czasu odejsc od standardowego treningu i cos w nim zmienic. Nie eksperymentujac na pewno nie dowiemy sie jak jest na prawde

Przemas z tego co tutaj widac to masz srednie barki :/ chyba im mniej uwagi poswiecales? Ale klatka bardzo ladnie... Z tego co widzialem w Naszych Zdjeciach to pisales ze masz cos okolo 54 w udzie? :/ to juz chyba wiem skad ta waga 70, chociaz i tak trudno uwierzyc ze z okolo 40 w bicu mozna tyle wazyc miejac wzrost okolo 180 :o ale coz... wez sie za nogi bo musi to nieciekawie wygladac =] juz ja mam wiecej od ciebie w udzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie mam pytanko,czy można trenować brzuch 7 razy w tygodniu
(w gazecie kulturystycznej pisało że jeśli ktoś chce to może, i że brzuch można trenować codziennie)
Co wy o tym sądzicie???

------------------------------
masa,masa i jeszcze raz masa :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bez przesady :} trenuj 5x w tygodniu... lepiej na tym wyjdziesz bo musisz miec przynajmniej jeden dzien bez jakiegokolwiek treningu zeby sie zregenerowac
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
sory że to poza tematem ale zrobiłem takie małe doświadczenie na swoim organiźmie :

godzine czy poltora temu wypiłem duzo soku jakiegos , i budyn , czyli duzo glukozy i fruktozy i laktozy[cukry] , mało białek i węgli złożonych , i ciut tłuszczy , a przed chwilą mnie pogoniło do kibla i miałem taką srake że ja******le ,teraz wiadomo jak organizm reaguje na wzmożony atak cukrów , biedny ledwo żywy broni sie jak może
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417


Przemsss zmien profil klubowy na forum mowisz ze wazysz 100 kg czy iles tam a w profilu pisze zupełnie co innego !!!!!!!!!!!!!!! Było nas 3 jak u wilka nasza krew jest zimna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8569
ej a przypadkiem jak brzuch jest niezregenerowany to nie przeszkadza to w innych cwiczeniach bo brzuch pełni tam jakas role stabilizatora czy cos, i w np. przysiadach ze sztanga moze to przeszkadzac
niech sie ktos wypowie na ten temat

lol...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 832
Dajcie ktoś trening Bombardowanie ramion prosiłem juz kilka stron wcześniej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły