SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926433

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
O ****A MOJA GŁOWAAAAAAAAAAAAA, uczę się już od godziny, a tu dopiero biola zrobiona, a tu jeszcze chyba ze 20 stron z marketa, a już ****A MAĆ 22.16

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie co sie przejmujecie najwyzej nie zdacie :P Ja tam sie nie ucze :P

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej napiszcie tutaj jak zrobic ten koktail i ile razy dziennie go jesc

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..

tak wygladam po 8 miesiącach ćwiczeń https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=87758&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ej no wiesz ty jesteś w gimnazjum, a ja w LO i niemam zamiaru iść do zawodówy ze śrenią ok.3,9 bo się załamie Muszę zdać i SHUT UP
Koktail:
0,5 L mleka
Kostka twarogu
Bio jogurt
Cukru do smaku
2 białka
Ja jem to w dni treningowe.

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mpacko:
Przepis na Koktajl:
0,5 litra mleka
2 jogurty naturalne
1 kostka sera białego
z dwoch jajek białka (bez żółtek)
cukru tak na oko i zeby było słodsze
Wszystko dobrze wymiksować.

Jesc 2-3 razy w tygodniu albo i czesciej.


..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja jestem w 5 lo w lubleszczyznie i bede mial srenial (jak zdam) z 2,7 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam jestem w Gimnazjum i moze bede mial z srednia 3.0 Mam chociaz taka nadzieje :>

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mpacko na wzmocnienie uścisku trzep konia a tak poważnie to przedramie odpowiada za uścisk.

To ja się pochwale, bo jestem w 25 we Wrocku i mam średnią na semestr 4,27. Widze, że jestem very smart przy was. (oczywiście żart)


Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe nom co te miesnie robia z niektorych ludzi...

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Mpaco: ja juz te filmy tydzien sciagam, najpierw meczylem sie z dc ale*****nia wszyscy ktorzy mieli te filmy to mieli pozapychane sloty, no to przpomnialo mi sie o kazaa`ie, no i leci troche powoli ale wazne ze sie sciaga. Aha darkside, jak bys wiedzial o czym sa te filmy to bys nie gadal ze to nie jest forum z napisami.

.:Aktualnie Mottor 17:.
.:ćwicze, ćwicze i jeszcze raz cwicze:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium