SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1929668

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha, nio tio zwracam honorki :) , ŚOGi na zachęte LOL


Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
jak wiecie to powedzcie mi jak zwiekszyć siłę mięśni klatki piersiowej

MASTER

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi najbardziej pomagają pompki na 3 krzesełkach, jak najnizej do podłogi.....tak odrabiałem straty po chorobie i w pare dni wyciskłałem jeszcze wiecej nish przed chorobą LOL

Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Nogi też maję być na krześle? Ile serji i ile powtórzeń?

MASTER

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ludzie , wezcie sie za diete , jak nie macie czasu na silownie to kupcie sobie drazek i robcie codziennie pompki brzuszki podciagajcie sie na drazku . A jak ktos cwiczy 7 miesiecy i ma 28 w bicu to tylko kwestia jego niewiedzy i nie systematycznosci , bo watpie zeby ktos przed rozpoczeciem cwiczenia mial np 26 bo to juz jest przesada .
W 7 miesiecy bez zadnych odzywek , tylko na dobrej diecie i przu dobrym treningu mozna na luzie zrobic 5 cm w lapie i jeszcze wiecej w klacie , a gadanie ze ktos np nie ma predyspozycji albo ma zla przemiane materii to tylko wymowki .


"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozstawiasz 3 krzesła 2 na ręce i jedno na obydwie nogi, robisz tyle powtórzeń w serii ile wytrzymasz LOL, pompki wogóle poprawiają wytrzymałość, ja sobie robiłem 4 serie niekiedy mniej po jakieś 25 powtórzeń, jeśli robisz te ćwiczenie dokładnie tio i 25 może sie złamać, tylko schodz głową praktycznie do ziemi LOL

Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nio w sumie racja tesh kiedyś nic nie jadłem.....

Może on cwiczy te 7 miechów tak jak ja lol , jakby podliczyć te okresy w których ćwiczyłem tio by nawet 4 nie wyszło LOL

Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
"A jak ktos cwiczy 7 miesiecy i ma 28 w bicu to tylko kwestia jego niewiedzy i nie systematycznosci , bo watpie zeby ktos przed rozpoczeciem cwiczenia mial np 26 bo to juz jest przesada ." Nie wiem o co ci chodzi ale ja mialem 26 jak zaczynalem i nie wiem co jest w tym takiego dziwnego?
(poltora miecha cwiczylem biceps 7,5kg i doszlo jakies 1,5 w prawej a 1 cm w lewejcm a pozniej silka zrobila swoje i mam teraz w obu po 28).


hyhy :] (gg 2837776, mail [email protected])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc 1.5 miecha + 1 miech od którego chodzisz na siłke = 7 miechów ćwiczenia ??? , jak byś napisał 2.5 miecha zamist 7 tio nikt by sie nie dziwił

RE5PECT

Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc 1.5 miecha + 1 miech od którego chodzisz na siłke = 7 miechów ćwiczenia ??? , jak byś napisał 2.5 miecha zamist 7 tio nikt by sie nie dziwił (może coś źle zrozumiałem)

RE5PECT

Live Free, Die Well...That's All !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium