SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1928946

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3519
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bucz- mozna cwiczyc kazda grupe na osbnym treningu jest to ciezszy trening niz ten z dwoma grupami dziennie (jezeli jestes poczatkujacy to niepolecam). Niema sensu cwiczyc 6 razy w tygodniu proponowal bym zebys polaczy biceps z tricepsem i nierobil wiecej niz 9 serii na kazda z tych grup bo je przetrenujesz (osobny trening tych grup byl by za krotki)

chester- domyslam sie ze chodzi ci o martwy na prostych nogach.
Trening zaczyna sie od cwiczen angazujacych najwiecej grup miesniowych w przypadku nog sa to przysiady (jezeli nie stosujesz zasady priorytetu)ja robie martwy zaraz po przysiadach

kileri- proponowal bym ci na poczatek trenign ACT przez jakies 4 tygodnie jako etap przygotowawczy do treningow z ciezarami, tu masz linka
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
lub trening weidera dla poczatkujacych
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=31907

Powodzenia w treningach

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=61079 - Heh juz 82 % za tak
Jak dobrze pojdzie nie dede musial abonamentu kupowac .

Życie to tylko chwila . Pamietaj o tym .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
85%
a co do martwego ciagu to myśle że lepiej jako np. trzecie cwiczenie żeby sie dobrze rozgrzac i nia załapać kontuzji

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozgrzac to sie trzeba przed rozpoczeciem treningu zebys wogole doszedl bez kontuzji do tego martwego ciagu (na plecy np. robie martwiaka zaraz po wioslowaniu ktore tez jest kontuzjogenne, wystarczy zrobic pierwsza serie mniejszym ciezarem a potem jechac dalej) jak bym tak sie obawial o te kontuzje to trening na plecy zaczynal bym pewnie od drazka (na co potrzebuje duzo mniej energii niz na martwy czy wioslowanie)

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
no wiadomo ze trzeba sie rozgrzać przed treningiem ale martwy ciąg jest jednym z najbardziej kontuzyjnych cwiczeń wiec jest je lepiej robić troche późnij niz jako pierwsze

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Można robić później można jako pierwsze. W normalnym treningu na masę, radze robić go na końcu sesji treningowej z umiarkowanymi obciążeniami. Przestawienie M.C. na początek sprawdza się w treningu na siłę.

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
dobr ja sie wypowiem ale nie pisze swoich osogniec bo niema czym sie chwalic ale tak czytajac wasze posty to cos mi sie niechce wiezyc ze 16-letni chlopak podnosi 117kg na klate bez przesady ale jak ma te predespozycie to powodzenia ale ja zbyt szybko niechce umzec hehe

Max700

Just Maniush

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ale mam duzo nauki a chcem isc na silke :) niem chce mi sie uczyc :)

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Siema folks... ojeeej, ile nowych postow.

A mi sie nic nie chce - ani cwiczyc, ani uczyc... A poziom tej mojej nauki... heh, szkoda gadac.

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium