SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1905389

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ja dam troche później może w niedziele

ostatni dzień



mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
scd: ja to dopiero właśnie na wakacjach zabłyszczyłem odnośnie siłowni bo tak to raz na tydzieńchodziłem a tera mamy własną z kumplem :)

88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magik: podjąłem decyzje - bez kwiata...
Siudek: ZMA jest to jeden z najmocniejszych supli, stymuluje proces: steroidowy (jak dobrze pamiętam), podwyższa poziom testosteronu o 43,7%, masa idzie 250% szybciej - tzn. bez tego w miesiąc skoczy ci 1kg, to z tym teoretycznie (!!!) skoczy 2,5kg... (podobnie z obwodami - teoretycznie).
Kevot: Ćwicząc raz w tygodniu klatkę, (ale porządnym treningiem ok 12serii), klatka będzie rosła, lepiej (i będzie miała więcej czasu na regenerację), niż co drugi dzień (czyli 3 razy w tygodniu). Jest kilku(nastu) ludzi, którzy twierdzą, że ćwicząc 2-3 razy w tygodniu klatkę szybciej siła idzie, ale to nie jest metoda dla początkujących i średniozaawansowanych. Po 3-4 latach możesz sobie tak spróbować (łatwo o przetrenowanie!).
Ps. Dauny tak się pisze...

Zadziornik: thx za pozdrowienia... mam nadzieję, że na diete będziesz stosował, a nie same odżywki...

Z tego co zauważyłem to ja się najmniej obijałem w te wakacje... (nikomu z was nie skoczyło ponad 20kg siły... ).



...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yo koxy

bedzie ktos z Was szedl tym treningiem co Michail pisal (cwicz z nami cyklicznie) - wiem ze Strongbart :P bo go widzialem, ale ktos jeszcze? bo ja chce sie zapisac do II grupy

dawajcie :D

btw. to w tym miesiacu niezle przyrosty mam

__________________________________________________________

wOle mIeć bRzuCh oD piWa, nIż garBa oD prAcy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa widzisz sam byles najwiekszym niedowiarkiem a samemu ci poszlo w 2,5 meicha 20 kg a mi poszlo 32 czy to takie trudne zobaczymy teraz zaczynam znoffu ostro trenowac nie dam wam szans a dietka bedzie a jakze inaczej czy bym wydawal 400zl na kuracje bez dietki ?? to bez sensu :) zeby potem mi znoffu spadlo i mzoe za 400 zl 2 kg przybylo o nie mam zamiar zrobic 6 kg masy meisniowej na tym co kupie i zrobie a sily hmm z 15 kg moja kuracja bedzie trwala okolo 1,5 miecha :) w sumie zjem 10 kg geinerkow albo 12 kg jeszcze nie wiem :P ale troche tego ebdzie :P i do tego ryz . kasza. cchleb razowy. piers z kuraka..itd.... :) aha i ok 3 kg mleka w broszku bebiko 1 kosztuje 9 zl (350g) ..a ma 40 gram serrwatki/kezoiny cos takiego nie pamietam dokladnie mysle ze pojdzie trroszke :P oki spadam na silke nara dzisiaj powiem jak poszlo.... pozdroo @LL :)

hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadziornik: tylko między nami jest taka różnica, ja wracam po przerwie i nadrabiam straty (dzień przed zakończeniem roku nie ruszyłem 70kg), a przedwczoraj (w poniedziałek) poszło 90kg...



...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj coś czuje że w roku szkolnym będzie za przeproszeniem********, bo mało czasu i wogóle nowa buda Aha w bicu poszło mi 2-2,5cm i mam 30-30,5cm. Może źle mierze ale jeśli teraz źle mierze to na początku też źle mierzyłem czyli tak czy śiak poszło 2 cm

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100654 -nie bądź cienias i wejdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3676
joł ziomki wakacje sie kończą a ematecjusz wraca do was !!!! o stara ekipa witay zaczołes brac koks??? no nieładnie myslałem że nie zrobisz tego ) pozdrawiam syćkich

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4644
Elo Kevot masz racje w roku szkolnym nie ma czasu. Ja nadrabiam w wakacje chodze na silke prawie codziennie po 1-2 godziny. I jest spoko. Ja w bicu mam ok 34cm napisze wszystkiem wymiary po dzisiejszym treningu :) pozdrawiam.

Bogu ufam tego sie nie wyrzeknę!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj specu bluznisz mowiac ze tylko ty tutaj pracowales
mi poszlo tez okolo 20 kg sily ;] w bicu 3,2 cm (podkreslam ze nie przez cale wakacje :P tylko przez 2,5 miecha :P) i ok 3kg masy miesniowej

takze nie jestes sam :PP - ogolnie jestem zadowolony z tych wakacji bo cos sie pocwiczylo i widac efekty... zreszta moze dzisiaj Wam wrzuce moja fotke (bo chyba dzisiaj bede robil :P)

__________________________________________________________

wOle mIeć bRzuCh oD piWa, nIż garBa oD prAcy...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

Wiecej