SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933770

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2171
niee lujki to kafarki czyli pakerki zwani rownierz pogromacami harpagonow, a harpagon to chudzizna niemilosierna...co do tego mleka w proszku to byc moze dobry pomysl ale zeby biegunki pozniej nie bylo
w sobote bede mial aparat to podesle fotki, zjedziecie mnie rowno
PS
poleca ktos jakas wyprobowana dietke i trening...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 64
oka to pewnie zakupie jakeis bialeczko na ferie a co do tego hmb i kreatyny to moi kupmle z silki co cwica juz kawalek czasu to mi mowili ze moge brac spokojnie bo jak cwiczylme pierwsze 3 -4 miesciace to widac bylo duzy przyrost masy i miesni i wogule taki wiekszy sie zrobilme i pozniej tak 5 - 6 miesiac to nie bylo widac juz zadnych przyrostow.
Mam jeszcze jedno pytanie jak cwiczyc seriami zeby byl jak najlepszy przyrots masy bo ostatnio cwiczylme tak 12 10 10 8 albo 16 12 8 i tak na przyklad 12 razy to 45 kg 10 55 10 65 8 75kg a 16 to 55kg 12 65kg 8 75kg i wlasnie mi chodzi o to zeby jak najeiwkszy przyrost miec bo z swoja masa nie mam problemu mam wola przemiane materi i wystrarczalo mi jak np jadnelm duzo jogortow albo bananow ale kolo tego 5 miecha to juz malo to bylo i nie bylo widac efektow nom wiec napiszczie mi jakimi seriami robic na sztandze bo np slyszalem ze 8 razy po 8 i np jednym ciezarem ze to idzie na sile i na mase a co wy na tp :>

;];]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2171


to jedna fotka...jednak znalazlem sa z ok przed 1 miecha

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Strongbart : jest lekka poprawa

magik_xx : hmm ciekawa teoria , nie jem żadnych chipsow i ostrych rzeczy, nie pamietam kiedy cos takiego ostatnio jadłem
a czekolade to jem sobie trochu
dziewczyne mam ale jeszcze nie jesteśmy na tym etapie...

normalnie mam porache... chyba bede musiał wybrać break dance albo siłke
dziś nie mogłem zrobić seri na klate tak jak 2 miesiące temu! [wczoraj i przedwczoraj tańczyłem ponad 2 godziny...]

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2171


a to 2 fota

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Krysioczek: uzupełnij profil... po**** używasz pasa jak robisz bica? %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%----------))))))))))))))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja trenuję z miesiąć narazie mam 29 w bicu. Biorę 30 kg. Ale z dużą ilością powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672


No panowie spoko spoko fotki .... patrzcie na mnie :D troszke źle widać przez jakość zdjęcia .... aa noi mam pytanie do szpeców !! Ćwiczenie z dużymi ciężarami moze pogarszać wade wzroku ??

-= =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2171
pasa uzywam bo mam ogromne problemy z kregoslupem jesli jade bez niego!!!a on mi pomaga, wiesz jak kiedys mnie p****ł kregoslup?
prosze odp. na moje wczesniejsze pytania...dieta i trenning

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Kom@ndir: zmierz klate i powiedz ile masz...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium