SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919575

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1005
pvael: w wieku 14 lat gdy zaczynalem cwiczenia bralem 60kgprzecietniak
sebusk :nie za duzo ci uroslo?genetyka duzo robi,ale mi tu pachnie czyms innym...narx
mottor :najlepszego na ta 18-nastke... i przyrostow;)kto by tego nie chcial

...a kiedyś urośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
qrwa rosne jak na koxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20258
hmmm chcialem sie zapytac o wyciskanie z mostkiem jesli ktos wyigina sie jak szprycha ? chyba zle ? bo mam kumpli co ciwcza i sie wyginaja tzn mostek duzy ze glowe wloze miedzy ich plecy a laweczke ale zato duzo biora ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szprycha w szkółce zazwyczaj jem ryż, makaron albo kasze kus-kus. Do tego albo sam sos (neapolitański i boloński to moje ulubione) albo do makarononu ser biały, albo do ryżu jeszcze pasuje jogurt, jest mnustwo możliwości, raz sobie nawet naleśniki zrobiłem. Pakuje to do pojemnika próźniowego wkładam w reklamówke i zawiązuje ja tto trzyma ciepło nawet i do 4h. Oczywiście do tego jakieś kanapki, owoc oraz woda mineralna i jest ok. No chyba żę mam mało lekcji to nie noszę obiadu tylko więcej kanapek, a tak przeważnie jest.

Kilerii widzę że po alkoholu do facetów Cię ciągnie, oj nie dobrze

Mottor wszystkiego najlepszego, małych spadków dużych efektów i fajnej panienki ( o ile jej nie masz, jesli masz to życzę wielu upojnych nocy )
Tak w ogóle to dziś mój koleś z bloku obchodzi 19 urodzinki.

Sebusk musiałbyś mieć za***i**ą genetykę żęby zrobić 4cm w łapie i 8cm w klacie w dwa miesiące, jakoś nie che mi sie wierzyć.

Horse lepiej rób klata+trip i plecy+bic, ponieważ przy klacie męczysz tripa a przy plecach bica, czyli przy twoim planie w poniedziałek zmęczysz klate i bica, a potem nie dasz mu się zregenerować i już znowu zmęczysz przy plecach bicepsa, a bez regeneracji nie będzie przyrostów, a tak zmęczysz go raz a porządnie i tydzień sobie odpocznie.

pvael mostkowanie jest złe, ponieważ obciąża kręgosłup, ale z mostkiem więcej wyciśniesz, jeśli potrafisz mostkować, bo nie każdy umie. Ja osobiście mam ten zły nawyk i bardzo trudno go wykluczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1005
pvael: ty sie lepiej tak nei wygin0aj bo sie jeszcze polamiesz,takie mostki sa niezdrowe,poza tym chyba lepiej osiagac dobre rezultaty wyciskajac ciezar silowo(nie odrywajac plecow),a nizeli technicznie jakims podrzutem

...a kiedyś urośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Dzieki wszystkim za zyczenia, heh o spadki sie nie boje tylko juz cos rosnac nie chce i stoje w miejscu to pewnie przez brak diety.

Swietlik, a jak sila poszla ?? bo przyrosrty to uczciwie powiem ze slabo jak na taki cykl. Ktory to twoj cykl na kreatynie??

Horse:
PON: Klata, Triceps
SRO: Plecy, Bicpes
SOB: Barki, Nogi, Brzuch

Pvael: mostek jest dobry jesli chodzi o 3-boj bo tam liczy sie sila, w kulturystyce nie polecam, bo chodzi o jak najlepsze pobudzenie miesni do rozrostu, wyciskajac z mostkiem pracuja tylko dolne aktony klaty. Mostek jest stosunkowo kontuzjogenny.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Horse:

Pon - Klata+Biceps
Sr - Plecy+ Triceps
Pt - Barki+Nogi+Brzuch

Bardzo dobre połączenie rozpisz go bardziej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5034
Ludziska powiedzcie mi jak można naturalnie spowolnić metabolizm bo ja mam za***iście szybki.jem ok. 650 ww,i 200 g białka.Aha i jakiś dobry trening na plecy z użyciem wolnych cieżarów.prosze jak najszybciej!!!

Nie rób z siebie męczennika, dajesz sobie radę albo zostaw to i znikaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
oliwa z oliwek , tak 2 łyżki po każdym posiłku

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki chlopaki za zaiteresowanie :)SCdriver moj dotychczasowy plan to:
Pon - klata+biceps <juz w koncu nie wiem czy to dobrze bo opinie sa podzielone>:

po 3 serie na ławce poziomej, skosnej w gore i skosnej w dol robie po 10 powtorzen 40kg starajac sie opuszczac strasznie powolutku<doradzil mi tak kumpel z silki, nie wiem czy to dobrze jesli tak to skorygujcie, chcialbym zrobic sile> nastepnie rozpietki 3 serie po 10 ciezarem 8kg, takze powoli. Pozniej "Buterfly" 3 serie po 10 powt tak okolo 60-70 kg i na koniec maszyna podobna do wypychania sztangi tylko ze na siedzaco 3serie po 10 powt.
Biceps - modlitewnik 3 serie po 10 powt. 15kg, cwiczenia na maszynie cos podobnego standardowo 3*10 ciezar 30-40, pozniej hantle 8 kg 3*10, i podnoszenie sztangi na biceps ok 20-30 kg zalezy od zmeczenia i nastroju i na koniec cos podobnego do modlitewnika ale lezac w skosie.

Sr - Plecy+Triceps

3*10 na wyciagu przyciagniecia za szyje tak 40 kg,pozniej maszyna, w ktorej lezac przyciaga sie ciezar robie to 20kg bo boje sie o plecki no i podciagniecia na drazku tak 3-4 serie po 5 w srednim nachwycie pozniej 3 seryjki z pomoca kumpla za szyje i do klaty

Triceps - standardowo w waskim uchwycie sztanga 40 kg,pozniej cwiczonka na maszynach<nie wiem jak to wytlumaczyc> ale mniej wiecej ciagne za linke stojac tylem i cwiczenie tak jakbybym podnosil hantlem na bicka ale jest na ticka <troche zawile ale coz..... po prostu palce skierowane w dol>,siedzac przyciagam do siebie taka mala sztange ciezarem okolo 70-80 kg i siedzac ciagne na kazda reke tak po 10 kg takie jakby przyciaganie. Sorry ze to tak malo zrozumiale ale ciezko to wytlumaczyc aha jescze jedno opuszczanie sie na poreczach i podciaganie standard 3*10

Piatek -

zaleznie od sily, przykladajac sie do brzuszkow zeby sie wyrzezbic, bary do pory az mnie w rece cos nie strzyknie< bo jakos tak mam ze jak za duzo robie to mnie cos nad obojczykiem boli> no i nogi tak zeby zaliczyc. Ale sie napisalem, pomozcie w ulozeniu planu na sile i napiszczie jesli sa jakies razace bledy i czy rzeczywiscie bledem jest laczenie klaty z bickiem. Z gory dzieki .....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium