SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926617

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tej strony StaRa_EkiPa: strongbart ma racje to nie post o matrixie. Kileri i Mistyk macie racje, ja się usuwam z forum narka!. Do kiedyś tam...3majcie się...

Zapraszam na stronę: http://www.ekipa71.prv.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 660
Generalnie to Zion upadl juz 6 razy (przypomnijcie sobie rozmowe Neo z konstruktorem wszystko poatarza sie juz ktorys raz z koleji) ale za kazdym razem ktos przezywal a kolejne ataki byly coraz skuteczniejsze... ale Neo ma teraz MOC w prawdziwym swiecie a nie tylko w matrixie... No ciekawe jak sie wszystko zakonczy i czy zakonczenie bedzie jednoznaczne i czytelne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 660
Racja dosyc Matrixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Co wy pieprzycie???? Zion upadł, ale coś mi nie pasi, skoro upadł, to co będzie w 3 części Jeszcze sie pogubiłem w tym motowie z Dr. Kefeci, z tymi dzwiami, jak to było? Wybierasz miłość, zyjon upada, matrix zostaje No naserio skomplikowany filmik.

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
jaki zion czy ziom ?? Ja dopiero bede szedl na matrixa 2 cicho

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [29.5.2003]
Uaktualnie profil [28.6.2003]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
scd filmik wypasisty na maxa polecam. mozna sie zamotac w historii ale jak dokladnie sluchasz to sie skapisz o co hcozi. . kupie sobie czrny plasz i okularki i moze naucze sie latac.....


Zmieniony przez - kileri w dniu 2003-05-31 22:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
czerwona czy niebieska hmmm
ekipa chyba na filmie kolo jakiej laski zes siedzial....

matrix rulezz

Zmieniony przez - kileri w dniu 2003-05-31 23:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrcam po jednodniowej nieobecności i ile mam zaległości To lubie

SCDriver możesz pobiegać i nawet nie koło bloku, ale dalsze trasy pod warunkiem, żę nie będziesz biegał naczczo i że dostarczysz odpowiedniej ilości eglowodanów oragnizmowi. Wtedy spalisz cukry (paliwo), a nie spadnie z Ciebie za dużo masy (tyle co z potem)

Grzybs jak już kupiłeś kreatyne, choć pewnie będziesz tego żałował w przyszłości. Teraz pij dużo wody niegazowanej 9przynajmniej 4-6l dziennie) popijaj ją sokiem winogronowym, albo kup sobie jeszcze glutamine. NIE POPIJAJ KREATYNY MLEKIEM! Hmm to chyba wszystko jak coś mi się przypomni to Ci powiem I oczywiście Hi-tec to porządna firma, ale osobiście kreatyne polecam Treca i ostatnio wszyscy zachwalają prolaba.

Motorr popieram z tą sogarnią, już kilkadziesiąt stron wcześniej ktoś też tak robił, ale dostał bana

AAAAA gratulacje dla wszystkich którzy dostali promocje do następnej klasy

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
SCD... jak chcesz to wejdz na moją stronke i oceń www.luj.republika.pl , byłem na twojej i spox jest.

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
bylem na twojej stronce i ofszem ofszem fajna

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [29.5.2003]
Uaktualnie profil [28.6.2003]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium