SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1929637

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
podbudowałem sie panowie :P !!! bo ja jestem rocznik 87 hehe :P ciekawe co będzie jak za rok napisze co mi sie wyrzezbiło,bo narazaie mnie laski bija ;P hehe

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4147
cze.
mam nadzieję ze mi pomorzecie potrzebuje kilku rad na temat miesni brzucha. chodzi konkretnie o ich trening bo fajnie miec porzadny kaloryfer pod koszulką tylko nie wiem jak sie do tego zabrac prosza pomorzcie

Musze jeszcze dużo ćwiczyć

Nitorus Oxide Systems

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
2 razy w tygodniu ćwicz brzuch ale i tak musisz z=spalić tłuszcz bo ci może kaloryfer skutecznie zamaskować.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 192
radass jak to nic nie chcesz jejsc ? ;) stary ty mosisz jejsc;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
ej !!a co ja mam powiedziec skoro nie mam rano ochoty do jedzenia ,a wiem że musze ,dopiero w szkole jem cos :) . POMÓŻCIE

Acha jeszce jedno ,mam troche kaloryfera ale dziwne bo jedno żeberko od niego nie jest na tej samej wysokosci co inne
--I--
--I__
tak to wyglada :P podobnie hehe

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 192
Hitman ja polecam podciaganie na drazku. Razem z brzuszkami daje nie zly efekt nie tylko miesci brzucha! (Ale cierpliwie trzeba czekac na efekty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
No w sumie to mam 17 lat...ale sie wpisze...niestety moje zdrowie i niekiedy chęci ;) Nie pozwalają mi na uzyskiwanie dobrych wyników :(
Przy 180cm wzrostu waze okolo 68kg, w bicu 34, klatka 102, uda chude jak patyki mimo ze je ostro trenuje (moze za ostro...) za to łydka prawie 40cm...depresja...a trening? Od 3 miesiecy ostrzej trenowalem, skoczylem z 64 na 68kg, w bicu 2cm w klatce 3cm i tyle, tera jestem chory, grypa, nie jem nie pije, ledwo zyje i waze juz 67kg i czuje sie slaaaby. A co do wyciskania na lawce to niewiem co sie ze mna dzieje :( Ostatnio przygniotlo mnie 55kg po 4 wycisnięciach ;( Tragedia...a brałem na maxa 82kg a seriami robilem po 65kg...(wiem ze malo ale coz taki loss...) Pozdro! Rzyczcie mi powodzenia do wakacji...niewiem jak ale mam zamiar przytyc 10kg ;)

"I'll Be Back"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Demon niezłe bary, ale ogólnie źle wyszedłeś,choć widać że się nienajlepiej napiąłeś.
Emate i Radass musicie jeść nawet wbrew woli, bo nie urośniecie, bo niby z czego mają mięśnie wam urosnąć???
Emete ja też mam "krzywe" te mięśnie i niektórzy tak mają, ale to z czasem powinno się wyrównać.
Tosiek ja tam był na Twoim miejscu wybrał hi-tec protein ale i ovopol jest niezłe. Z dietą napewno dobre efekty osiągniesz
Hitman jak chcesz dobry trening na brzuch to ja robie 3x w tygodniu taki jak na końcu postu 252 (nie będę go wklejał, bo szkoda zaśmiecać) Powiem Ci jeszcze, żę bez spalenia tłuszczu w pasie nie masz szans na kaloyfer musić robić jakieś areoby najlepiej bieganie.
Dzisiaj zaczółem trochę inny trening robię :
wt klate+trip+brzuch
czwartek plecy+bic+brzuch
piątek barki+nogi+kaptur+brzuch
Niestety nie mogę ćwiczyć co dwa dni

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ale se profila kolorowego walnąłem ;D

hyhy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 605
hmm wlasnie o to chodzi ze prawie wogole nie ma tluszczu bo cwicze troche w domu gale i mam ladnie uzezbiony biceps , wlasnie z klata mam spore klopoty :( rece mam duze a klate mala , tzn wiesz jak stane i popatrzysz na moja budowe to calkiem ladnie to wyglada tylko ze moja budowe poprawiaja rece , ale jak popatrzysz na sama klate to cieniutko :)

flaber

flaber

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium