SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920041

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
a jak! jakos sie musisz w biala koszule wciasnac

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Hehe no to juz tak sie rozrosles ze w koszulki sie nei miescisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
heheh dobre przestal ciwczyc zeby sie zmiescic w koszule, jaki pilny uczeń
dobra sterydy mam takie pytanie, nie ciagnie was do imprez? innego zycia? bardziej na luzie ? bo jak wiadomo takie regularne treningi, odzywianie(lub co gorzej dieta) troche krepuja nasze "ruchy"

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
niee zdecydowanie nie, przez ten caly ores a bedzie to okolo (3lat) przyzwyczailem sie do tego zycia i nie zamienilbym sie z nikim, nie pije (nic, nawet piwko odpada) nie pale (to od zawsze), imprezy to juz daleka przeszlosc, do diety wysoko bialkowej sie przyzwyczailem ze jem to co jem czasami to samo na okraglo, ciezar treningu mnie nie przytlacza, chodze z checia wiec jest dobrze

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja uwielbiam takie zycie ciezkie treningi ,jedzenie, regeneracja zero pica palenie i imprez duzych, nieraz male ale i tak nei piej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Mnie tam troche ciagnie do imprez, no i piwka tez bym sie napil, choc nie robie tych rzeczy. Najbardziej sie martwie jak jestem gdzies na miescie, i nie mam kasy, a zglodnialem, wyobrazam sobie wtedy jak moje miesnie sie rozkladaja i maleja - zal mi ich . Dlatgo zawsze staram sie nosic jakas kase, na snickersy i inne bardziej konkretne zarcie. W sumie to kumple sie ze mnie leja, jak mnie widza ze ciagle cos wpie_rdalam, a ja sie martwie zeby mnie katablizm nie zlapal. W sumie to jedzonko jest najardziej "wiazace".
Oprocz tego nie mam tez laski, bo trenuje 6-7 razy w tygodniu + kursy programistyczne, a w tym roku dojda korki z maty- totalny brak czasu. Na dodatek cala kase ktora dostaje inwestuje w siebie(dokladniej w mase)

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
brak czegos do zjedzenia jest zabujczy ja kiedys do szkoly nosilem oprocz chleba, 3x banan, 2x snickers + odzyweczka bialko-weglo zeby tylko bylo co zjesc o normalnej porze dnia

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Hehehe widze ze ostro sie wkreciliscie w to. Mnie czasami ciagnie do imprez ale to zadko, teraz juz swoje poimprezowalem i zdecydowanie wole siłke i wszystko co z tym zwiazane. Wlasnie tak sobie kminie co by bylo jakbym znowu panne mial, teraz strasznie pierdze, szczegolnie pod wieczor, chyba nie moglbym byc z dziewczyna bo by tego nie przezyla

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja powiem krotko, zryta psycha - nic sie nie liczy tylko miesnie.

W ogole stara zaczyna na mnie juz krzywo patrzec. Na scianie wielki plakat ze schwarzeneggerem, na pulpicie pudzian, i praktycznie co wchodzi to ogladam jakis film z koksem, ostatnio ogladam namietnie Ronnie Coleman - cost of the redemption. Pozdro dla reszty zrytych

.:Aktualnie Mottor 25:.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium