scd masz fajny obrazek heh
Seba
Seba
Ilość wyświetleń tematu: 2184941

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
narazie mi go cholernie brakuje. Co do brzucha to w moim treningu który robiłeś był trening na brzuch myśle że w domu spokojnie mozesz go zrobić tylko zastą unoszenie nóg w zwisie np nozycami w leżeniu (ostatnio miałem po tym zakwasy)
Jupiiiiiii długo czekałem aż 2 miechy i zrealizowałem jeden cel który sobie założyłem do końca roku, inny się nie spełni raczej bo chciałem ważyć 80kg a tu spadła mi waga z 77 na 73kg nawet nie wiem dlaczego, ale może to przez miłość
nadrobie. Poza tym muszę sie takzę pochwalić moim uczniem, który ćwiczy pod moim okiem już ponad 6 miesięcy i dziś dorównał mi
także będzie z niego za******y zawodnik, jest cięższy jakieś 9kg ale ma mniejszy starz. Jedno jest pewne KILERII STRZEŻ SIĘ BO NADCHODZĘ
*
*Czas to mięśnie!!!*
*
*
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
Może to dlatego że jakoś zawsze bardziej się dojerzdżam na skośnej niż na prostej i juz mi tak zostało

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!
Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
braciszek mafi/Masa RulezZ
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły