SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2184941

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
scd masz fajny obrazek heh

Seba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm
kulturyści zaczynają w wieku 12- 13 lat
tak ostro to ja nie będe czwiczył ale 4 razy w tygodniu na siłownie
starczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
Seba123: wiem

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Drolik ta cześć brzucha o którą pytałeś to dolne partie prostych brzucha. Moim zdaniem najlepsze efekty da Ci super seria 20powtórzeń unoszenia nóg w zwsie (np na drabinkach) nie robiąc przerwy robisz 50 powtórzeń unoszeń nóg w leżeniu na ławce proziomej. Takich super serii robisz 3-4 serie i gwarantuje zakwasy przez jakiś tydzień (no chyba że masz mocny brzuch to dodaj powtórzenia, ja tyle robie i jest już mi lekko, dlatego niedługo zwiększe)

xkondziox o jakim skosie mówiłeś bo jeśli chodzi Ci o skos w góre to jesteś ewenementem.

Vox jak będę miał czas to wyczaruje narazie mi go cholernie brakuje. Co do brzucha to w moim treningu który robiłeś był trening na brzuch myśle że w domu spokojnie mozesz go zrobić tylko zastą unoszenie nóg w zwisie np nozycami w leżeniu (ostatnio miałem po tym zakwasy)

Joker a ty chcesz być kulturystą?? Myśle żebyś dał sobie spokuj narazie z ciezarami jak bardzo chcesz cwiczyc to zapisz sie na basen i pocwicz pompki i brzuszki w domciu, bedzie lepiej dla Twoich kosci i stawów


Teraz muszę się pochwalić, ostatni raz przed regeneracją poszedłem na siłkę i tak nie bardzo wierzyłem że jakiś nowy rekord pójdzie, ale podszedłem pod 107kg i poszło bez problemu, no to uwierzyłem w swoje siły i założyłem 110kg (jeszce tydzień temu nie dałem rady) i poszło! Fakt zę miałem problemy i zrobiłem mostek no ale zaliczam, bo sam wypchnąłem Jupiiiiiii długo czekałem aż 2 miechy i zrealizowałem jeden cel który sobie założyłem do końca roku, inny się nie spełni raczej bo chciałem ważyć 80kg a tu spadła mi waga z 77 na 73kg nawet nie wiem dlaczego, ale może to przez miłość nadrobie. Poza tym muszę sie takzę pochwalić moim uczniem, który ćwiczy pod moim okiem już ponad 6 miesięcy i dziś dorównał mi także będzie z niego za******y zawodnik, jest cięższy jakieś 9kg ale ma mniejszy starz. Jedno jest pewne KILERII STRZEŻ SIĘ BO NADCHODZĘ

***Czas to mięśnie!!!***
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 646 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6168
Siemanko!!!

magik_xx - właśnie chodzi mi o skos w góre Może to dlatego że jakoś zawsze bardziej się dojerzdżam na skośnej niż na prostej i juz mi tak zostało



jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
magik_xx: gratulejszyn

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
elo elo
mam pytanko: chciałbym wiedzieć jak najlepij zrobić mięśnie skośne brzucha jakimś fajnym ćwiczonkiem w DOMU(prosił bym o szczegółowy opis)
z góry dzięki

88
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
magiok gratuluje ale ja dzisiaj tez rekord w martwym zaliczylem.
bylem dzisiaj na zawodach w pchaniu kuli a ze mialem godzine do mojego wystepu to namowilem opiequna zeby mnie na silke poscil. na silce byla akurat sekcja 3boju. szefo od razu do mnie podjechal i mnie namowil zebym sie zapisal na sekcje. ok kolo mi powiedzial ze sie moge troszke ze sztanga pobawic. no to sie tak z ciagiem zabawilem:
60x1
100x1
140x1
150x1
160x1
sam bylem w szkoqu ze tal latwo szly dzisiaj ciezary 160 poszlo latwo ale musialem isc juz na zawody i dalej juz nie probowalem. hehe najlepsze ze bez rozgrzewki to robilem


braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

profil zmodyfikowany w dniu 14,09,03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
kileri: jedziesz do 200kg w martwym jedzieszzzzz

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły