SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1905399

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe mam pytanie do was wszystkich czy ćwiczycie dupeczke na siłowni? bo ja chyba zaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
rafalskyyy: a jak sie cwiczy dupeczke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oooooo żeczywiście dużo nowych już troche mnie niebyło ale byłem zajęty treningiem
pk88 :na rzeżbe miedzy seriami 30-60 sekund (ja bym ci radził tak ok. 60 bo długo niepociągniesz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Schwistag: tłuszczy dostarczaj 1-1,5g na kg masy ciała. Natomiast białko daj ok 2g. Czym więcej białka tym gorzej - przyśpiesza metabolizm.

pk88: proponuje trening ACT

Saddam: przy kretce ćwiczysz standardowo - na mase, czy siłe. 3-4 razy w tygodniu.

Horse: "Mozna cwiczyc klate 2 razy w tygodniu??" ja ćwicze 3 razy w tygodniu...

vox: siła skoczy, ale raczej nei po pierwszym tygodniu - luz!
Masa to już zależnie od diety, ja w 6 tygodni zrobiłem 4 kg...

psyhu: oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia - będzie najlepsza.

Yarek: "nigdy nie zapomne jak koleś [co prawda troche byq...] z mojej klasy powiedział że mięśnie rosną tylko i wyłącznie na treningu" coś w tym jest, bo one się pompują - "rosną"...

Rafalskyyy: ile jesz białka, węglowodanów i tłuszczu, dziennie? i Ile ważysz?

Jędrek: siema... staraj sie brać kanapki i tego typu jedzenie do szkoły, jeść 6 posiłków dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SCDriver : jakieś tam przyżądy widziałem umnie na siłowni to się zobaczy jeszcze

StaRa_EkiPa : waże 72 kg , a tak to jeszcze nie liczyłem ile włchłaniam białeczka itp. Dopiero mam zamiar ułożyć sobie jakąś konkretną dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde no napisałem "przyrządy" przez "ż" :P a nie mam jak poprawić bo niewiem jak się edutuje to coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dzisiejszy dzień to normalnie hardcore

zjadłem przez cały dzien : 0,5 l mleka , 0,9 albo 0,8kg jogurtu , 0,5kg ryzu , 100g makaronu , 50g płaktow , 10 kromek chleba , duzo szyyynnnki , 1 piers z korczaka , filet z ryby czy jakos tak..., 1 ziemniaka , i jeszcze pare drobniejszych

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 16,5 roku trenuje 0,5 roku 80 kg 185 cm 80 kg na klatkę biceps 36 to dobre wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pocztku dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Mam pytanie czy mozna laczyc klatke z barkami???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Sory dude że jeszcze raz to podam, mianowicie:
Cze chłopacy: jeży wku...wia mnie to, żę przybieram na sile a nie na masie, nie wiem co jeszcze mam wpiepszać...pomóżnie plis....nie wytrzymuje tak mnie ciągle do jakiś suplementów że szok, ale nie dam się...jakby co to co mi radzicie, spox, ćwiczę hmm...łącznie no tak z 9 miechów..jak by tu nabrać masy mięśniowej hmm....co jeść i co brać...aha uzupełnie mój profil 1 marca...siła bez masy...coś dziwnego trochę...DZIEKI ZA ODPOWIEDZI Z GÓRY

Plis...weżcie sie postarajcie i coś dobrego napiszcie, bo tylko Yarrek coś nabazdgrał....,plis ok...bo jest u mnie lekka załamka, nie chce żadnych jak na razie odżywak, ale jakby co to poraźcie tesz co wziąć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

Wiecej