SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920698

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
kurde no zrobie chyba se galerie obrazków które tu zamieściłem i wrzuce na www.silka.prv.pl 

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [29.5.2003]
Uaktualnie profil [28.6.2003]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SCDriver: nom bez kitu, przegladalem wczesniejsze posty i jest z ciebie malarz

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darkside ja nie powiedziałem, że nic nie uzyska tylko w takim koktajlu nie ma tłuszczy nienasyconych, wody, witamin itd. potrzebnych do przyrostów

Joker ja jem podobnie tylko nie słodze tego

Stara Ekipa przecież widzisz nick tego kolesia metamen. po nicku można się domyślić jak na sucho ćwiczy. W 5 miechów 18 cm w klacie. buhahahahhahahahahhahahahahhahahah. DOBRE!!!! To raczej nie jest post: DLA d****I!!!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema All pisze bo byc moze bede na 400 -etnej stronce .
A po drugie mój qmpel bierze kreatynke od 8 dni i jush widac efekty
Nie ma co trzeba sie wziąść za siebie



=-=TrEnInG CzYnI mIsTrzA=-=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
magik_xx: tluszcze nienasycone, wode witaminy mozna w jakis inny sposob dostarczyc, za to ten koktajl ma duzo białka ktore jest bardzo potrzebne "aby nasze miesnie szybko rosły"

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darkside masz w zupełności rację, ale ja wnioskuje z wypowiedzi niektórych ludzi "ile mam koktajli wypić żebym urósł?" "piję trzeci koktajl i jeszcze nie przytyłem nawet 1kg" ,że oni myślą że wypiją 10 koktajli i 5kg im przybędzie, a sam koktajl im tego nie da.

Widzę że nie ma nikogo na porannej zmianie. Ja idę teraz na sprawdzian z chemi. Jak napiszę go na 5 to będę miał na koniec 5
Pozdrówka!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
magik xx ja jestem cały czas nie kce mi sie do szkoły

wiadomo że sam koktajl nic nie da i rza se kupic do niego jakieś witaminki i słonecznika to już wszstko załatwione (o treningu nie mówiąc)

siudek jak sie pojawi bedzie miał nie miłą niespodziankę


mięśnie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
moze mi ktos rozpisac jak brac kreatynke?? mam 200 tabsow tej z olimpu max dzienny to 20-50(spory rozrzut.

matrix rulezz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Widzę, że nie tylko mi się nudzi

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
Każdy dzień to nieskączone dążenie do ludzikiej doskonałości, zlikwidowania wad, umocnienia plusów.
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kileri dawkowanie kreatyny:

Faza ładowania: przez pierwsze 5 dni przyjmować 4 razy dziennie po 5 kapsułek.
Faza podtrzymania: 2 razy dziennie po 5 kapsułek. Cykl nie powinien trwać dłużej niż 5 tygodni.

Tak bierz jak nigdy nie brałeś kreatynki. Możesz pominąć faze nasycenia


Czas to mięśnie!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium