SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1905354

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8566
niom tak jagkby
bo jechalem trening stalym ciezarem i po jakims czasie zaczelo mi sily brakowac i jak w pierwszej serii robilem sobie spokojnie 6 ruchow to ostatnio niemoglem zrobic sam 4 a w poxniejszych seriach jeszcze gorzej bylo spadek sily jest tez pewnie spowodowany tym ze kreatyne przestalem brac .....
w tej chwili robie sobie 3 serie po 12 ruchow z ciezarem ktorm moge zrobic 20 i tak 2 x w tyg
myslalem ze wy macie moze jakies swoje patenty ?

lol...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Jesli mowisz ze brales kretke i przestales to normalne ze spadek sily jest troche sam tak mam ale po tyg max 1,5tyg. wraca mi wszystko tak jak bylo wczesniej przy koncu cyklu kretki mozliwe ze powinnienes zmienc trenning na klate sproboj moze zastosowac teraz progresje.





P.S. Ile razy w tyg. cwiczysz klate ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8566
1x w tyg
teraz bede robil ostatni raz ta regeneracje poxniej zrobie sa 2 trening z progresja a poxniej chce zrobic progresja regresja ... nie wiem czy kojazysz ten trening ?

lol...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
NO to na pewno sie nei przetrenowales mysleam ze wiecej razy w tyg robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema chce poznać wasza opinie czy przez pół roku dobrze przypakowałem bo kumple mówią ze tak ale wiadomo co warta jest opinia tych co nie cwicza a ci z którymi cwicze widza mnie no stop i nie moga powiedziec

no wiec dam podam swoje dane sprzed pół roku

wiek 14lat
waga 55
wzrost kolo 183
ramie 28
klaty nie umiałem zmierzyć i nadal nie umiem
wycisk na klate 50
straszny suchar...

aktalnie moje wymiary

wiek 15
waga 70 nie jestem pewny co do kg bo warzyłem się na prymitywnej wadze wiec + - 2kg
wzrost 185 z hakiem
ramie 33
klata nie umiem zmierzyc
wycisk na klate 80

dodam do tego ze cwiczyłem zawsze na mase nie stosowałem nigdy progresj i czego kolwiek zwiazanego z sila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
15kg masy ci poszlo przez pol roku to bardzo duzo napewno nie sa to same miesinie jestes jeszcze mlody uwazaj na stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
na klate tez ladnie bo 30 ka ci poszlo i w bicu 5cm ogolnie powinnenes byc zadowolony z osiagniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no thx dodam ze nei bralem zadnych odzywek bo troszke z kaska slabo po za omega-3 jako uzupelnienie diety a o koxach nawet nei wpsome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no w tym wieku jakby poszy koxy to bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam ten temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium