PANOWIE NORMALNIE WSTYD !!!!!!! CZY NIE MOGLIBYŚMY WYBRAĆ JAKIEGOŚ ,,SZEFA" KTÓRY JEST DOJRZAŁY PSYCHICZNIE , KTÓRY TRZYMAŁBY PORZĄDEK, WYWALAŁBY SPAM ITP. ??? TAK JEST W SUPLEMENTACJI !!!! PANOWIE TO NIE MA BYĆ FORUM - BAR, TYLKO POŻĄDNE RADY A NIE PIPRZE... GŁUPOT, O TRENINGU NA MASĘ, KAŻDY ORGANIZM JEST INNY INACZEJ REAGUJE WIEC TRRENING NP. DLA ,,MNIE" NIE ZAWSZE BEDZIE ODPOWIEDNI DLA ,,CIEBIE". PROPONUJE WYBORY NA ODPOWIEDZIALNĄ OSOBĘ KTÓRA BEDZIE SIE ZAJMOWAŁA TYM FORUM !!!
http://www.sfd.pl/temat47683/strona993/ - najstarsze moje fotki
http://www.sfd.pl/temat47683/strona1076/ - starsze moje fotki
http://www.sfd.pl/temat47683_strona1123/ -nowe moje fotki
ales mnie roz***al :DDDDDDD
a co ważniejsze doda właśnie kalori których brakuje bo jak nie pijesz jej w takich ilościach jak jest podane to nie spełniasz diety
a TY może poprostu na tym jednym treningu nie skupiasz sie tak bardzo na technice i nie dajesz z siebie wszystkiego