SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185340

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2182
PANOWIE NORMALNIE WSTYD !!!!!!! CZY NIE MOGLIBYŚMY WYBRAĆ JAKIEGOŚ ,,SZEFA" KTÓRY JEST DOJRZAŁY PSYCHICZNIE , KTÓRY TRZYMAŁBY PORZĄDEK, WYWALAŁBY SPAM ITP. ??? TAK JEST W SUPLEMENTACJI !!!! PANOWIE TO NIE MA BYĆ FORUM - BAR, TYLKO POŻĄDNE RADY A NIE PIPRZE... GŁUPOT, O TRENINGU NA MASĘ, KAŻDY ORGANIZM JEST INNY INACZEJ REAGUJE WIEC TRRENING NP. DLA ,,MNIE" NIE ZAWSZE BEDZIE ODPOWIEDNI DLA ,,CIEBIE". PROPONUJE WYBORY NA ODPOWIEDZIALNĄ OSOBĘ KTÓRA BEDZIE SIE ZAJMOWAŁA TYM FORUM !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
mówienie ze trening na mase powinien skladac sie z: 3x w tyg trening i kazda partia 1x to pieprzenie bo to jest ze tak powiem klasyczny trening np dla ektomorfików (chuda budowa ciała) a dla innych np bedzie to zamało... zalezy od człowieka...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bercik: o boze ales mnie roz***al :DDDDDDD

koncze drugi tydzien dziesiatek HST jest dobrze... robil ktos z Was ten trening? (wiem ze specu robil)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko wariaty. Ale jesli chodzi o porządek na tym forum to chyba go nie bedzie bo to jest post dla 16 latków
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
EJ SCDriver a piłeś oliwe do tych posiłków? dzięki niej możesz sie poczuć troche pełniejszy a co ważniejsze doda właśnie kalori których brakuje bo jak nie pijesz jej w takich ilościach jak jest podane to nie spełniasz diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
no ja jej nie pije i musze cos jeszcze dodatkowego jesc ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2627
tam yarek coś pisałeś jakiś trening,ale to troche lipa jak dla mnie naprzykład bo jak robie raz w tygodniu late to słabo idzie,każdy musi sam obadać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
zenith tez jeziesz na hst ?
ja tez jestem mniej wiecej w polowie 10 ale złapalem lekką kontuzje nadgarstka i mam klopoty z wyciskaniem


strangamen najwyzej post trafi do szatni co sie martwisz ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
vox : dla większości będzie to dobry plan a TY może poprostu na tym jednym treningu nie skupiasz sie tak bardzo na technice i nie dajesz z siebie wszystkiegoi dlatego potrzebojesz dwóch treningów do rozrostu

SCD: no to musisz coś dojeść o takiej samej liczbie kalori

Strong, Zenith : i jak efekty na HST?

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2004-05-08 17:29:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
a co jesli sie orgaznimowi nie dostarczy odpowieniej ilosci tłuszczu?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły