SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921096

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Berry ,moje rady sa nastepujace:

Po treningu ,do 40 minut musisz poza odzywka zjesc weglowodany zlozone (ryz,kasza,itp).Po trenigu organizm potrzebuje 30-40 g bialka i ok 80-100 weglowodanow.Dlatego ja preferuje:
2-3 jaja,ryz , 1 szklanke mleka,i jugurt.TO daje ok.35 g Bialka i okolo 100 g Weglowodanow.
Bo jesli chodzi o inne posilki to wszystko jest dobrze.

Jesli chodzi o trening to sprobuj go zmienic:
Trenuj triceps i biceps razem.Na biceps wprowadz trzecie cwiczenie :Unoszenie przedramion w poz. wyizolowanej (o kolano).Kazde cwiczenie na biceps wykonuj w trzech seriach (12-10-8)Plecy,barki i klatke osobno.
Proponuje takie rozwiazanie:
PON -bic+tric
WT Nogi
SR klatka
CZW plecy
PIA bary

Sprobuj zastosowac sie do moich rad chociazby na miesiac,zeby sprawdzic czy beda efekty (napewno beda) i za miesiac pogadamy.


Kilku ludzi prosilo mnie o podanie mojego programu treningowego ,oto on:


PROGRAM TRENINGOWY BOSS-a (MEGA MASS)




PONIEDZIAŁEK

BICEPS/

TRICEPS
WTOREK

BARKI/

KAPTURY
CZWARTEK

GRZBIET/

PRZEDRAMIE
PIĄTEK
KLATKA


SOBOTA
CZWOROGŁ./

ŁYDKI


1.Unoszenie przedramion ze sztangą 3x 12-10-8
1.Wyciskanie sztangi zza karku 3x 12-10-8
1.Martwy ciąg 4x

12-10-8-6
1.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x 12-10-8-6
1.Przysiady 4x 12-10-8-6


2. Unoszenie przedramion na modlitewniku 3x 12-10-8


2.Unoszenie ramion bokiem 3x 12-10-8
2.Podciąganie sztangi w kszt.litery I

3x 12-10-8


2.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej *4x 12-10-8-6
2.Syzyfki 4x po 20 powt.


3. Unoszenie przedramion w pozycji wyizolowanej 3x 12-10-8
3.Unoszenie sztangielek przodem 3x

12-10-8


3.Podciąganie sztangi w opadzie tułowia 3x 12-10-8
3.Rozpietki na ławce 4x 12-10-8-6
Xxx


Xxx
4.Unoszenie ramion bokiem w opadzie tułowia 3x 12-10-8
4.Podciąganie

sztangielki w opadzie tułowia 4x 12-10-8-6

1.Spięcia 150-200 powt.


1.Prostowanie przedramion za głową 3x 12-10-8
Xxx
Xxx




2.Francuskie

wyciskanie leżąc

3x 12-10-8
1.Unoszenie barków ze sztangą 4x

12-10-8-6
1.Uginanie dłoni ze sztangą w stawach nadgarstkowych 3x 12-10-8




3. Prostowanie ramion ze sztangielką 3x 12-10-8

2.Unoszenie przedramion (uchwyt młotowy) 3x 12-10-8






- **- co 3 tydzień WYCISKANIE NA ŁAWCE POCHYŁEJ 4x 12-10-8-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
To jest moja pierwsza wypowiedź. Lat mam 16 ćwicze z przerwami 2 lata ale dopiero od lutego 2002 w miare poważnie, gdzieś mam zapisane swoje wymiary jak zaczynałem kiedyś je podam. Ogólnie jestem cieniaś ;-(((( Albo moi koledzy są tak dobrzy. Ogólnie nie mam warunków wiec i tak jestem zadowolony z siebie.

"Niech nienawidzą byleby się bali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
Maria cos sciemniasz i to rowna nie mozliwe zeby w wieku 16 lat miec ok 41 w lapie chyba ze jestes spasiony Stara Ekipa a pajacyki to sa wzniosy sztangielek wzdluz ciala
pozdro all

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Boss --> thx :)

Kiedyś będę najlepszy :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
jak myslicie czy mozna urosnac sporo do czerwca przyszlego roku ?? jak tak to co trzeba robic (chodzi mi o dosc znaczne przyrosty masy miesniowej oczywiscie)

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
W maju 2001 roku miałem/obecnie:
klata 86/96
biceps 31/34,5
łydka 33/36
pas 76/76
waga 57 kg/64

obecnie nadrabiam straty po wakacjach i kuracji antybiotykowej, ale to kwestia czasu. Teraz zacząłem sie zabawiać troche z barkami i niedorobioną klatą (mogłaby być większa)

Treningów specjalnie nie rozpisuję, a z żywieniem to różnie- ale źle nie jest poza brakiem czasu;-(((

"Niech nienawidzą byleby się bali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
danielloo- przez zime zawsze robi sie mase a na wiosne i lato żeźbe, tak zeby było się czym chwalić na plaży ja w1 miesiąc przybełem na wdze 5 ale mona nawet więcej,do końca stycznia zrób sobie solidną mase,a do czerwca chodz conajmniej 4 razy w tygodniu, a najlepiej 5-6razy na siłownie zeby sie wyżeźbić, ja tak robie od tamtego roku i działa, dla chcącego nic trudnego...



pozdrawiam_młody_

„Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości.”
-JOE WEIDER, TRENER MISTRZÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Z tym ze mozna przybrac na masie w ciagu miesiaca 5 kg to sie zgadzam ale z tego 0.5-2 kg GORA beda to miesnie reszta tluszcz.
Co do chodzenia na silownie to maxymalnie 4 razy w tyg. Jesli masz trening na zezbe te 4 w tyg tez wystarcza w zupelnoscii jesli w dni beztreninguowe bedziesz cos robil (chodzi o jakies cwiczenia aerobowe np rowerek ,basen, bieganie albo jakies inne sporty)
Heh zielay to ciezkie miales poczatki . A pozatym co do efektow to oprocz klaty jest prawie tak samo tylko ze w 3.5 miesiaca .

" Kazda szparka się śmieje kiedy warka sie leje "


Zmieniony przez - patriot w dniu 2002-10-28 17:16:35

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
No czesc wszystkim. Ja tyz mam 16 wiosen. :] Mozna sporo przytyc, i to niezle na masie miesni - ale trza duzo cwiczyc. :] I raczej na sile a nie intensywnie na rzezbe. :] Ja zaczalem bardzo wczesnie, od ok 60kg. :] (hehe, dlatego nie rosne juz w zwyz, a i w szerz siakos nie chce mi sie...). Grunt to checi i samozaparcie...

hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1999
hehehe, a ja to przez najblisze 2lata niebede nic zezbil oprucz brzucha :P wole mase. co ja jestem jakis model?? :P a jak bede wielki wielkie miesnie to itak bede widzial ....a dobra zezba bedzie Cie sporo kosztowala jesli chodzi o cm :P

Pozdrawiam
vipereq

Pozdrawiam
vipereq

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium