SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926359

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631


Wysle wam jeszcze biceps i przekonacie sie ze mały nie oznacza nieproporcjonalny.

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 15(prawie 16 lat). Staralem sie cwiczyc ale nie dawalo mi to duzych efektow. Mam kolo 164 cm wzrostu. obwód bicepsu to 33 cm klatka koBo 90 cm. Na Baweczce wyciskam 2x60 kg na biceps (na siedzico) 6x po 35,36 kilo. Teraz nadchodza wakacje i chcialbym wziac sie za ostrzejszy trening. NIestety jestem malo zorientowany. Chcialbym na serio wykorzystac te 2 miesiace, wiec prosilbym o jakies rady(Dieta, harmonogram cwiczen , suplementy). Naprawde jaestem malo w tym kapniety wiec jakiekolwiek porady beda dobre. Dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631


A to jeszcze raz mój biceps. Anaryl dałem ci soga.

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boss--seryjnie masz 28 mi tu się widzi ze 30!!! ale bicek spok zrób se jeszcze motyla lepiej to będzie ci lepiej klata wyglądała

dzięki za sogacze
daaaaro----hmmm
1 masz troszke(bardzo złe proporcje bo masz troche łape do klaty zadużą no bo wiesz 33 w łapie i 90 w klacie to sam wiesz jak jest:]

apropos diety-jedz jak najwięcej na początek a to powinno wystarczać i unikaj tłuszczy niewaściwych bo jak wiesz tkanki tłuszczowej na mięśniową nieprzerobisz

za suplementy się niełam a w sumie to jak chcesz to bierz niemoja sprawa a trening polecił bym ci 5 razy w tygodniu po 1-2h powinno być spox--zobaczysz jak zaczniesz trenować ostro(nieprzesadzając oczywiście) efekty będą szybkie-zobazysz sam

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
b_o_s_s: fajnego masz bicka

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
bez kitu ty masz 30cm tak jak ja albo niewiem bo mi sie tu widzi właśnie tyle.

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Wszystkie te zdjęcia były robione dziś przed treningiem. Po treningu wymiary są lepsze (to chyba normalne).

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
może lepiej zmierz sobie jeszcze raz biceps


break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Już uaktualniłem w profilu moje osiągi i wymiary. W bicepsie mam 29 cm. Chyba, że źle mierze.

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


boss: A y stara ekipa nie ******l że z ciebie jest taki master bo jesteś kaleką który ******li ze jest silny.
Kaleka?!. Fakt mam rozszczepienie łuku kręgowego, ale biore na klate więcej niż Ty i na przysiad (na sztandze) oraz w martwym ciągu. Więc nie kozakuj dzieciaku!.

Yarek: "thx ekpia za odpowiedz i sog dlaciebie' - no problem

Joker: 28kilo to zrobiłem tym 24 razy z tym że te 4 ostatnie były troche źle technicznie ale ****a miałeś racje przedramion to ja nieczuje troche mi wysiadły:] - Ładny wynik 28powt i mocno bolały co?. Przy nadgarstku?.
A OBRAŻAĆ TO SE SWOJĄ RODZINE MOŻE4SZ A NIE MNIE I STARĄEKIPE - thx za obrone (zdziwiło mnie to, ale co tam...)
Boss: fotki są za ciemne, rozjaśniłem Ci plecki i powiem, że są spox - ile ćwiczysz?.

DarkSide: odrazu jak za małe masz wymiary to znaczy ze klamiesz, jak zauwaza ze jestes wiekszy od nich to odrazu jedno slowo im sie na mysl nasuwa - KOKS. To tyle... zagladajcie do dzialu "Nasze zdjecia", a zrozumiecie ze jest cos w tym prawdy co mowie... - nie zgodze się ja powiedziałem, że nie możliwe, żeby brał 100kg na przysiad nie z powodu jego wymiarów. I chodziło mi o przysiad ze sztangą (nie na suwnicy!!!).

Darooo: napisz jak wcześniej ćwiczyłeś, dokładny plan itd.

Boss: http://www.ekipa71.prv.pl/pomiary.htm  luknij tutaj masz foto jak mierzyć. Pozdrawiam. Wyszedłem na dwór pograć w nogę nie było mnie z 3h i tyle komentsów!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium