SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1929607

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka panowie u mnie w pile karnet na silke kosztuje 3 wejscia w tygodniu na miesiac kosztuje 50 zeta mysle ze to nie jest tanio ale jakos trzeba sobie radzic skaczy mi sie ten karnet zaczynam chodzic z kumplem do niego do chaty bedzie lepiej lepsza rywalizacja a tak jak samemu chodze zrycie trioche narazie

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Hehe , a ja mam spokoj od niedawna.

"Nie mozna mówić o Hitlerze ,że był głupkiem
Głupek nie zdobywa połowy świata" - Moj nauczyciel od historii.

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Może wieci dzie można kupić elektrosymulatory typu abgymnick tylko tańsze,może jakaś stronke znacie z tym sprzętem.
U mnie w mieścinie karnet 40zł na miesiąc kosztuje!!!!!!

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 16 lat,183 cm i waze 67 kg.W pasie mam 73,w barach 112 a w klacie 92.Cwicze dopiero od 2 miechow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jord to fajnie ze donas zajzales witam cie :) nio i spadam na dwora pogadac troche

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
ja tam nie place nic, ale w miescie sa za 40 i 50zł miesiecznie - wstep nieograniczony :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..
Za wszystkie SOG`s z góry thx!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
cheester 007 takie uzadzonko kupisz w sklepach sportowych. Albo idz jakas ruchliwa ulica w wiekszym miescie to Cie zaczepia i beda chcieli wcisnac (a zabulisz kolo 50 dzikow), Albo wiem w chipermarketach są.

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
Jarod_ ---> z tych wymiarow co napisales wychodzi na to ze jestes dosc chudy ( ja tez ale nie az tak) , moim zdaniem powinienes cos na mase robic, Wypelnij profil jak mozesz.

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
A ja mam 15 lat. Zawitam tu w sierpniu, jak będę miał 16 lat i będzie widać jakieś efekty... bo na razie kiepsko jest, mianowicie 172, 63 kg, 27(31 z nap.) w bicu, 52 w udzie, 36 w łydzie, na klatę pow. 60 kg wezne.... po 2 tygodniach ćwiczeć. Niedługo będę większy. I will back here agin!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na moje mozliwosci silowniowe(trenuje w domu)to i tak lepiej niz bylo.Kiedys na klate 20 kg. nie bralem teraz spokojnie wezme z 60.Za to mam dobra wytrzymalosc.1,5 roku treningu na basenie,druyna lekkoatletyczna i takie tam.Teraz doszla wspinaczka no i kulturystyka.Mam lepsze postepy jesli chodzi o biceps.Miesiac temu mialem 35 teraz mam prawie 40.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium