SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920504

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Witam. Co uwazacie o strong man`ach, czy myslicie ze ich sila jest wywolana ciezkim trenigie i dieta, czy moze sadzicie ze to sa koksiaze. Ja osobiscie nie mam pojecia, ale jak przeczytalem ze pudzianowski w wieku 16 lat na klate bral 160 kg. to mi szczena opadla, czytalem rowniez ze nie da sie zbudowac naturalnie bicepsa 50 cm. No a pudzianowski ma 56 cm. Ale z drugiej strony nie slyszalem zeby jakis strong man byl zlapany na dopingu.

Wiec jaka jest prawda, moze ktos z was zna odpowiedz ????????????????????

ćwicze, ćwicze i jeszcze raz cwicze

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WEDLUG MNIE CI GOSCIE TYPU PUDZIANOWSKI BIORA STERYDY PONIEWAZ TEZ SLYSZALEM ZE NIE MOZNA ZROBIC LAPY WIEKSZEJ NIZ 50 BEZ KOKSU

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
pewno ze oni koksuja, czlowiek nie jest wsanie podniesc np. 250 kg bez dopingu
NARESZCIE MAM ABONAMET

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 647
witam wszystkich ponownie .Niestety nie mialem dostepu do kompa przez jakis czas ale nadrobilem tematy :) a tak wracajac do tematu to sadze ze strongmeni koksza i to konkretnie niemozliwe sa takie rezultaty bez brania no ale "rozni ludzie rozne potrzeby" .No i jeszcze jedno co sadzicie o kreatynce naturela mikrorozdrobnionej ,bardzo ciekawi mnie ta firma wydaje mi sie ze przy tak niskich cenach niezbyt specjalne specyfiki produkuje ale kreatyna to kretyna ten sam sklad chemiczny tylko ze inne dodatki Pozrawiam mlodych zapalencow :)

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Heh... oni maja swoj wiek, maja mase, brzuszki konkretne... pewno cos biora napewno. Ale od tego maja lekarzy, ktorzy im w tym pomagaja. Osobiscie to nie wiem, czy nie moznaby zrobic lapy wiekszej niz 50cm bez koksow... oni wkoncu maja duuzo tluszczu. No ale zdanie mam takie samo - napewno wielu z nich (nie powiem ze wszyscy) cos bierze.

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę nie obrażać Pudzianowskiego bo to mój idol %-: Oczywiście że wszyscy biorą przecież nie ma supermenów na Ziemi a oni z choinki się nie urwali!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 647
no tak pudzianowski to spoczko koles ale nie wieze ze bez koksow koles majac 16 czy tam 17 latek targal 160 kilo na klatke . Ja bym go zbyt pozytywnie nie ocenial no ale uwazam ze silke ma nietypowa i wyglad tez nienaganny :)(a czy bieze czy nie bieze to juz jego sprawa )

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Uswiadomcie sobie , wszyscy zarabiajacy w ten sposob pieniadze biora , tyler ze jedni wiecej druddzy mniej jedni to inni tamto .
Bez saa sie nie robi 55 i nie bierze sie 220 czy 240 na klate .
Ludzi ktorzy robia 50 cm w lapie bez SAA jest narawde bardzo malo i jest to prawdopodobnie tysieczna (albo i lepiej) czesc cwiczacych na silowni .


-That girls knows only 3 words : stop , no and don't.
A-A my brother , you got those words backwards , they always told me : "Noooo , Dooooon't stoooop"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 233
siema juz bardzo dawno mnie tu niebylo no ale postanowilem powrucic:)... bylem troche na feriach zajety silownia piciem itp.. wiecniemnialem czasu:) Co myslicie o tym juz miesiac chodze na silownie jak poszedlem pierwszy raz niedalem rady nawet 1 wydusic 50 a dzis dwie serie po 5 razy 50 jak myslicie dobrze to czy slabo mi idzie???

Dodam ze moze strong mani cos brali przed tem zanim wstapili (mowie tu o pudzianowskim i dymku) do tych swiatowych federacji bo watpie czy pudzianowski jako mistrz swiatamoze brac sterydy chyba ze to dozwolone niewiem bo nieczytalem regulaminu chociaz szczeze watpie zeby cos takiego jak sterydy w jakimkolwiek sporcie byly dozwolone. To moje zdanie niewiem czy dobrae czy zle!!!!

Ale jak mozecie napiszcie cos o moich wynikach !!!

Poczatki sa trudne!!! Ale nielam sie przelam sie!!!

Poczatki sa trudne!!! Ale nielam sie przelam sie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solim Twoje wyniki narazie trudno ocenić, ale jak narazie to nie wzbudzają respektu Poczekamy zobaczymy jak pochodzisz dłużej to się pochwal!
Co do Pudzianowskiego to pewno coś brał, ale ja wierze, że nic, bo to mój idol
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium