SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1928982

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
jescze niecale dwie godiznki i bede widzial co z moja kasa!:) co teraz powinienem robic?

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Isc do apteki po tabletki na kaszel tussipect i wziasc z 10 i popic cola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
oj nie mam zamiaru chodzic do apteki, jescze 44 minuty:) heheh

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
To tym bedziesz mial fajnego powera gdzies po godzinie bo to sa tabletki z efedryna :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
kurcze niestety! zacialem sie przy piatewj serii przy 6 powtorzeniu rozesmialem sie i ciul nie poszlo! czasem tak bywa czulem sie fatalnie, te przerwy byluy zbyt krotkie!! znacznie ale zrobilem sobie po tym przerwe 3 minutwa i walnalem soebie 95kg i poszlo! no cuiz 200zl poslzo ****a nie mam za co zyc i nie wiem gdzie ja zarobie 200zl chlopaki ratujcie mnie przelewajcie pieniadze na moje konto!

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no to w***ales

Rozważam przyjęcie kumpla spowrotem na siłownie o to zalety tego przedsięwzięcia :
-Jakbym nie dał rady podniesc sztangi przy ostatnich powt to zawsze moze mi pomoc(SZtanga mnie nie przy***ie)
-Do budrzetu silowni wpadnie dodatkowe ok 300zl = więcej sprzetu, a wiecej sprzetu = większe mięśnie
-Moze mnie czasami motywowac do wykonania niektorych powtórzeń
Minusy to :
-Moze mi przeszkadzac czasami w cwiczeniu (czekanie az on skończy serie...)
-Moze mnie w****iac, więcej stresu= mniejsze mięśnie ( a on potrafi za***iscie mnie w****ic)
-Może mądrze kożystać z moich rad i z czasem mnie przerosnąć(choć to wątpliwe)

co zrobic ?

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-08-24 22:08:00

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Kivlov masz nauczke, ja jesli sie zakladam to o nie wiecej jak pare piw. Domyslalem sie ze tego nie wcisniesz, 60 kg. to wzgelednie nie duzo, jednak miales do wykonania 50 powtorzen z krotkimi przerwami, bylo oczywiste ze miesnie Ci zesztywnieja. Trzeba bylo posluchac Kojota i wjatkowo wziasc tussi, przyspieszylo by to puls i krazenie krwi - wiecej tlenu dla miesni. Oprocz dostal bys niezlego kopa energetycznego.

Yarekbboy ja osobiscie nie bral bym kumpla na stale, zrob cos takiego jak okres probny(tak jak w pracy ). Ja osobiscie nie wyobrazam sobie treningu klatki bez partnera treningowego, poniewaz jak mowil Arnold prawdziwego kulturyste odrozniaja 2 ostatnie powtorzenia, wiec musze miec pewnosc, ze jesli nie wycisne to mi sztanga zeber nie polamie, oprocz tego uwielbiam powtorzenia oszukiwane. Najwazniejsza rada to wez niegadatliwego kumpla, bo w przeciwnym razie trening straci na efektywnosci - sam jestem gadatliwy wiec wiem ;-P Pozdro.

Zmieniony przez - Mottor 16 w dniu 2005-08-24 23:05:19

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
z nim juz cwiczylem kiedys i strasznie mnie denerwowal dlatego go wy***alem ale 300zl to mily zastrzyk finansowy na siłke, on jest srednio gadatliwy ale staram sie nie gadac wogule z nim na treningu, czasami poprostu mowie "zamknij morde i cwicz", albo "nap*****laj"

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
ja w sumie nawet nie wiem co to jest tussi czy jakos tak ile to kosztuje i co to wlasciwie jest? ale potrenuje troszke i sie oidegram juz mi powiedzial ze da mi sie odegrac:) bo on jest taki wporzadku koles!
a kolega na silowni super rzecz nie wyobrazam sobie cwiczyc samemu ze wzgledu na klate bary, francuza) no i jest zabawniej ale skoro jest to jakis ciec to musisz sobie go wyszkolic i bedzie dobrze zastrzyk finansowy 300zl super sprawa dasz mi dwiescie i bede na zero:) hehe

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Widzisz trzeba bylo mnie posluchac i kupic bylbys 200zl w przud a nei w tyl a te tabletki kosztowaly by cie niecale 5 lub 6zl za 20drazetek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium