SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931959

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Listek2004: widze ze wzorowales sie na moim profilu i ze zacznales od 40kg masy to ci napewno nie uwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty przemas ty ku**a bedziesz jakimś za*****ym rzeznikiem jak ty lubisz tylko sie trzaskac i jeszcze nadodatek sie tak skoksowales o ja to kiedy cie zobaczymy w sądzie cio????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wszelkiego rodzaju sterydów. Regularne zażywanie tego typu rzeczy świadczy według mnie nie tylko o skrzywionej ocenie własnego wyglądu fizycznego, ale także o daleko idącej głupocie. Moja osoba jest przykładem, iż właściwe odżywianie, regeneracja oraz odpowiedie podejście do treningu poprzez przeznaczenia nań odpowiednio długiego czasu i cierpliwości zdecydowanie wystarczą do stworzenia sylwetki spełniającej nasze oczekiwania. Nie chciałbym Was ostrzegać, ale świadome narażanie się na niebezpieczeństwo, jakimi niewątpliwie są sterydy (jestem gotów udowodnić to każdemu ich zwolennikowi) o kompletny brak orientacji wykraczający poza wszelkie dopuszczalne normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponawiam prośbę o ocenę mojego treningu (strona wcześniej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3093
inncomu: ale głupoty opowiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
sorry chłopaki mała pomyłka w profilu:D nie zaczynałem od 40 kg tylko od 60 sorry za pomyłke juz ja zmieniam:d P.s nie chodzie do elektryka tylko na bukową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2119
Inconnu: Podaj jakie mniej więcej masz efekty po miesiącu ćwiczeń (klatka,biceps)i jakie ciężary podnosisz.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Dodaj swoją stronę do Największej TOPLISTY Stron Kulturystycznych, zwiększysz dzięki nam kilkakrotnie oglądalność swojej strony.
[www.kulturysci.toplista.pl] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1483
Kto zna jakies opdbre cwiczenia na rzezbe brzucha POCHWALCIE SIE

Bez kasy nie ma masy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi przyrostami jest naprawdę różnie. W miesiącu kiedy mam wiele nauki, jest ciągle zmęczony, przyrosty są zdecydowanie marne. Jednak zagłębiając sie już w kwestię przyrostu mięśni zrezygnowałem z powiększania swoich wymiarów na ich rzeżbienia, ogólnej dynamiki oraz ćwiczeń stricte aerobowych (trening związany ze sztuką walki). Obwód bicepsa od 2 miesięcy na przykład pozostaje w granicy 43 cm jednak zdecydowanie zmienia się jego wygląd i kształt . Staram się nie przesadzać z kilogramami ze względu na szacunek dla kręgosłupa i podnoszę np. na klatę 90 kg w 5 seriach po 8-10 powt. Na biceps, z kolei macham 20 kg sztangielkami zbytnio się nie forsując. Na suwnicy wyciskam na nogi 180 kg 20 razy. Jestem już dość duży (190 cm wzrostu i 108 kg wagi w wieku 17 lat) nie zamierzam więc wciąż powiększać swoich romiarów, ponieważ wyglądałoby to już dość nieestetycznie, a chciałbym tego uniknąć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium